SRBI POLOVIČNI U PREMIJER LIGI: Radost Nedeljkovića, Lukiću i Milenkoviću po bod

31. 08. 2024. u 18:08

Fudbaleri Ipsviča i Fulam odigrali su nerešeno 1:1. Istim rezultatom završen je i susret između Notingem Foresta i Vulverhemtona, dok je Aston vila savladala Lester 2:1 u trećem kolu Premijer lige. Srpski reprezentativci Saša Lukić, Nikola Milenković i Kosta Nedeljković odigrali su zapažene role.

СРБИ ПОЛОВИЧНИ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Радост Недељковића, Лукићу и Миленковићу по бод

Ipsvič i Fulam odigrali su interesantan meč, ali najviše uzbuđenja bilo je u prvih 45 minuta. Ipsvič je došao u prednost u 15. minutu preko Liama Delapa. Radost nije dugo trajala jer je Fulam izjednačio u 32. minutu preko Adama Traorea. Pokušavale su obe ekipe da dođu do prednosti u drugom delu utakmice ali se rezultat nije promenio. Srpski reprezentativac Saša Lukić odigrao je 87 minuta i za to vreme je zabeležio jedan žuti karton zbog grube igre.

Meč između Notingem foresta i Vulverhemptona počeo je veoma uzbudljivo. Već u 10. minutu "šumari" su poveli sa 1:0 preko Krisa Vuda. Samo dva minuta kasnije "vukovi" su izjednačili zahvaljujući Žan-Rikneru Belgardu. Time je postavljen i konačan rezultat ovog susreta. Nikola Milenković odigrao je svih 90 minuta na ovom meču.

*3000 NA RAČUNU U ROKU OD 24H*
-->KLIKNI OVDE<--

Aston vila je odigrala vrlo uzbudljiv meč. Posle 28. minuta igre Amadu Onana je doveo Vilu u vođstvo i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme. Drugi deo meča doneo nova uzbuđenja. U 63. minutu Džon Duran je duplirao prednost gostiju i Vila je držala sve u svojim rukama. Da utakmica ne bude gotova pre kraja pobrinuo se Fakundo Bunanote u 73. minutu kada je smanjio na 2:1. Nakon toga poslednjih 20 ak minuta prošlo je u ofanzivi Lestera, ali se rezultat nije promenio. Kosta Nedeljković odigrao je 20 minuta za Aston Vilu, ali nije imao zapaženiji učinak.

Premijer liga, 3. kolo

Subota

Arsenal - Brajton 1:1 (1:0)
(Haverc 38 - Žoao Pedro 58)
Brentford - Sautempton 3:1 (1:0)
(Mbeumo 43, 65, Visa 69 - Sugavara 90+5)
Everton - Bornmut 2:3 (0:0)
(Kin 50, Kalvert-Luin 57 - Semenjo 87, Kuk 90+2, Sinistera 90+6)
Ipsvič - Fulam 1:1 (1:1)
(Delap 15 - Traore 32)
Lester - Aston Vila 1:2 (0:1)
(Buonanote 73 - Onana 28, Djuran 63)
Notingem Forest - Vulverhempton 1:1 (1:1)
(Vud 10 - Belegard 12)
18.30 Vest Hem - Mančester s.

Nedelja

14.30 Čelsi - Kristal Palas
14.30 Njukasl - Totenhem
17.00 Mančester j. - Liverpul

BONUS VIDEO: A POSLE PLASMANA U LIGU ŠAMPIONA... Evo šta se dešavalo u loži Marakane