SITI NE MORA DA BRINE DOK JE TU HALAND: "Građani" su baš jaki, Vest Hem pobeđen bez problema (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

31. 08. 2024. u 20:56

MANČESTER siti još jednom je potvrdio zašto je jedan od najboljih timova na svetu. "Građani" su bez problema pobedili Vest Hem u Londonu sa 3:1, a blistao je Erling Haland.

СИТИ НЕ МОРА ДА БРИНЕ ДОК ЈЕ ТУ ХАЛАНД: Грађани су баш јаки, Вест Хем побеђен без проблема (ВИДЕО)

Norvežanin je postigao sva tri gola i došao do impozantne brojke od 70 pogodaka na 69 odigranih utakmica u Premijer ligi.

Sjajni napadač je najpre u 10. minutu uspeo da zatrese mrežu rivala i donese prednost aktuelnom šampionu Engleske.

*3000 NA RAČUNU U ROKU OD 24H*
-->KLIKNI OVDE<--

Ipak, brzo odgovor imali su "čekićari". Ruben Dijaš postigao je autogol. Nije to pokolebalo izabranike Pepa Gvardiole koji su u 30. minutu vratili vođstvo.

Opet je Haland bio taj koji je savladao Alfona Areolu. Konačan rezultat utakmice postavio je bivši igral Dortmunda u 83. minutu. Dobio je odličnu loptu u prostor od Mateusa Njunjesa i samo je prebacio Francuza.

Siti je prvi na tabeli sa maksimalnih devet bodova. Vest Hem zauzima 14. mesto sa tri boda.