"SVRAKE" OČERUPALE "PETLOVE" Remi Čelsija i Kristal Palasa

Tanjug

01. 09. 2024. u 17:24

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas ekipu Totenhema rezultatom 2:1, u meču trećeg kola Premijer lige.

СВРАКЕ ОЧЕРУПАЛЕ ПЕТЛОВЕ Реми Челсија и Кристал Паласа

Aleksander Isak (Njukasl) i Kristijan Romero (Totenhem) u borbi za loptu FOTO: Tanjug/ap

Njukasl je poveo u 37. minutu pogotkom Harvija Barnsa. Gosti su izjednačili autogolom Dena Burna u 56. minutu.

Aleksander Isak je u 78. minutu doneo pobedu Njukaslu.

Fudbaleri Čelsija i Kristal Palasa odigrali su nerešeno 1:1.

Nikolas Džekson je doveo Čelsi u vođstvo u 25. minutu, Ebereči Eze je poravnao rezultat u 53. minutu.

BONUS VIDEO: MADRID ČEKAO I DOČEKAO: Kilijan Embape konačno Realov