OVAKO SE IGRA PROTIV MONAKA: Lens pokazao Zvezdi kako da odoli "kneževima"

01. 09. 2024. u 17:26

Fudbaleri Lensa odigrali su nerešeno sa ekipom Monaka 1:1 u trećem kolu francuskog šampionata.

ОВАКО СЕ ИГРА ПРОТИВ МОНАКА: Ленс показао Звезди како да одоли кнежевима

Monako će biti rival Crvene zvezde u Ligi šampiona, a sada je Lens pokazao da su "kneževi" itekako ranjiva ekipa. Od samog početka meča Lens je imao inicijativu i Monako je bio u podređenom položaju, međutim pogodaka nije bilo i na poluvreme se otišlo bez golova.

Drugi deo susreta, doneo je znatno ofanzivniji fudbal i mnoštvo šansi na obe strane. Prvi su do pogotka mogli fudbaleri Monaka u 61. minutu ali je golman Lensa sjajno reagovao. Potom su gosti poveli u 79. minutu preko Remija Labo Laskarija, ali je VAR poništio pogodak. Delovalo je da će se meč završiti bez golova ali je Denis Zakarija u 86. minutu posle kornera doneo prednost Monaku i veliku radost navijačima.

*3000 NA RAČUNU U ROKU OD 24H*
-->KLIKNI OVDE<--

Potpuna drama dogodila se u poslednjim sekundama kada je sudija dosudio penal za Lens a jedanaesterac je realizovao Premislav Frankovski čime je doneo izjednačenje i postavio konačan rezultat.

Podsetimo, Monako će 22. oktobra na domaćem terenu, u okviru Lige šampiona odmeriti snage sa Crvenom zvezdom.

BONUS VIDEO: A POSLE PLASMANA U LIGU ŠAMPIONA... Evo šta se dešavalo u loži Marakane