VELIKO POJAČANJE ZA MLADOST: Nenad Lalatović doveo igrača iz Čempionšipa
MLADOST iz Lučana uradila je sjajan posao. U klub se vratio talentovani fudbaler Nikola Jokić.
FOTO: AP
Ovaj 20-godišnjak stiže na pozajmicu do juna 2025. godine iz engleskog drugoligaša Stouka u koji je otišao u transferu vrednom 1.400.000 evra.
Nema sumnje da će Čačanin biti veliko pojačanje za tim Nenada Lalatovića, koji igra odlično u poslednje vreme.
Jojić je pre odlaska u Englesku za Mladost odigrao 45 utakmica i ostvario učinak od 10 golova i 11 asistencija.
Što se Stouka tiče odigrao je samo jedan meč u Čempionšipu, dok je za mladi tim nastupio na 15 mečeva i četiri puta se upisao u strelce i jednom je asistirao.
BONUS VIDEO: SEVER SLAVI: Zvezda je u Ligi šampiona!
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SILAS STIGAO U ZVEZDU: "Srećan sam, verujem da nas očekuju velike stvari" (FOTO)
06. 09. 2024. u 14:58
POMEREN VEČITI DERBI: Evo kad Partizan i Zvezda igraju prvi put ove sezone
06. 09. 2024. u 15:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAT ZA FINALE: Engleska protiv Argentine u novom poglavlju jednog od najvećih rivalstava svetskog fudbala!
Jedno od najvećih rivalstava u istoriji svetskog fudbala dobija novo poglavlje. Engleska i Argentina sastaju se u polufinalu Svetskog prvenstva 2026, a pobednik spektakla u Atlanti izboriće veliko finale gde ga čeka Španija.
15. 07. 2026. u 07:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)