NEVEROVATAN PORAZ "ORLIĆA": Srbija posle preokreta izgubila od Crne Gore u Kuli

Časlav Vuković

07. 09. 2024. u 18:54

FUDBALERI Srbije, igrači do 19 godina izgubili u Kuli od Crne Gore sa 2:1 u drugom kolu memorijalnog turnira "Stevan Ćele Vilotić".

НЕВЕРОВАТАН ПОРАЗ ОРЛИЋА: Србија после преокрета изгубила од Црне Горе у Кули

"Orlići" su dobro otovrili susret, pošto su do prednosti došli u 12. minutu preko Subotića. Propustili su izabranici Aleksandra Luković priliku da dupliraju prednost, pošto dobru priliku nije realizovao Lazar Jovanović. Nakon toga je usledila kazna.

Najpre je Crna Gora izjednačila u 90. minutu iz penala koji je realizovao Marko Tadić.  Onda je isti igrač bio najviši u skoku posle kornera Đukanovića u šestom minutu nadoknade za veliku pobedu gostiju.

Srbija će treću utakmicu na ovom turnir odigrati protiv Portugala, dok će Crna Gora odmeriti snage sa Mađarskom koja je pobedila "orliće" u prvoj rundi sa 3:1.

BONUS VIDEO: SEVER SLAVI: Zvezda je u Ligi šampiona!