STRAŠNE SCENE U ARGENTINI: Predsednik Taljeresa sa pištoljem ušao u sudijsku svlačionicu

08. 09. 2024. u 19:16

Fudbaleri Boke Juniorsa se posle penala protiv Taljeresa plasirala u četvrtinu finala argentinskog kupa. Predsednik kluba iz Kordobe je nezadovoljan suđenjem i rezultatom sa pištoljem ušao u sudijsku svlačionicu.

СТРАШНЕ СЦЕНЕ У АРГЕНТИНИ: Председник Таљереса са пиштољем ушао у судијску свлачионицу

Kordobe Andre Fasi je po finišu duela želeo da porazgovara sa sudijama. On je bio nezadovoljan suđenjem, jer su gosti iz Buenos Ajresa, u 14. minutu gol postigli na neregularan način.

Aguire je oduzeo loptu od protivničkog igrača, ali je čitavim obimom prešla gol-aut liniju. Pomoćni sudija, međutim, nije reagovao, pa je Aguire završio solo akciju pogotkom

Taljeres je u nastavku meča izjednačio i meč je otišao u penal seriju. Gosti su slavili 8:7 i prošli dalje, što je, uz pomenuti neregularan gol, bio okidač za Fasija da uzme pravdu u svoje ruke.

Argentinski mediji prenose da je predsjednik Taljeresa upao u sudijsku svlačionicu naoružan pištoljem koji, doduše, nije potezao, već mu je sve vrijeme bio za pojasom.

U izjavi nakon toga je rekao da su sudije prve njega napale u svlačionici.

BONUS VIDEO PREKID MEČA RADNIČKOG I RADNIČKOG IZ NIŠA: Bruka u Gornjem Milanovcu