ROBERT PROSINEČKI OSTAO U NEVERICI: Crnogorci nisu znali šta ih je snašlo u Ligi nacija (VIDEO)

Časlav Vuković

09. 09. 2024. u 22:13 >> 22:43

FUDBALERI Crne Gore izgubili su od Velsa sa 1:2 u Nikšiću u 2. kolu Lige nacija. Početak meča bio je takav da će ga domaća selekcija što pre zaboraviti.

РОБЕРТ ПРОСИНЕЧКИ ОСТАО У НЕВЕРИЦИ: Црногорци нису знали шта их је снашло у Лиги нација (ВИДЕО)

Naime, selektor Robert Prosinečki ostao je u neverici kad je video da posle tri minuta igre na semaforu stoji 0:2.

Najpre je Kifer Mur nakon samo 37 sekundi uspeo da dovede gostujuću reprezentaciju do prednosti.

Vođstvo je ubrzo povećao Hari Vilson. On je raspalio po lopti sa 25 metara i uspeo je da matira Milana Mijatovića.

Sa tim rezultatom otišlo se na obavezan odmor. U drugom poluvremenu Crna Gora je uspela da smanji ishod preko Dritona Camaja u 73. minutu.

Pokušao je domaćin do kraja meča da izbegne poraz, imao je nekoliko dobrih napada i kornera, ali do promene nije došlo, pa je Vels odneo ceo plen iz Nikšića.

U grupi 4 B divizije Lige nacija na prve dve pozicije nalaze se Turska i Vels sa po četiri boda, na trećem mestu je Island sa tri boda, dok je Crna Gora bez bodova.

BONUS VIDEO: SEVER SLAVI: Zvezda je u Ligi šampiona!