FRANCUSKA SE ISKUPILA ZA PORAZ OD ITALIJE: "Trikolori" pobedili Belgiju u Ligi nacija (VIDEO)

Časlav Vuković

09. 09. 2024. u 22:44

FRANCUSKA se iskupila za poraz od Italija na startu Lige nacija i ostvarila je prvi trijumf u ovom takmičenju ove sezone.

ФРАНЦУСКА СЕ ИСКУПИЛА ЗА ПОРАЗ ОД ИТАЛИЈЕ: Триколори победили Белгију у Лиги нација (ВИДЕО)

"Trikolori" su bez većih problema u Lionu savladali Belgiju sa 2:0 i pokazali koliko su kvalitetna reprezentacija.

Izabranicima Didijea Dešana 29 minuta je bilo potrebno da dođu do prednosti. Randal Kolo Muani je se najbolje snašao nakon odbitka i poslao loptu u mrežu rivala.

Domaćin je prednost duplirao u 58. minutu. Dembele je bio taj koji se upisao u strelce. Uneo je loptu u sredinu sa desne strane i postigao sjajan gol.

Do kraja utakmice promene rezultata nije bilo, pa je Francuska uspela da dođe do pobede, a Belgija do prvog poraza.

Obe selekcije posle dva kola imaju po tri boda. Na prvom mestu je Italija sa šest, dok je Izrael bez bodova.