NEMA DOGOVORA, MORAJU DA PLATE: Na Mbapeov račun leže uplata vredna 55 miliona evra

Jelena Simainović

12. 09. 2024. u 22:00

Fudbalski klub Pari Sen Žermen mora da plati 55 miliona evra bivšem igraču Kilijanu Mbapeu, saopštila je pravna komisija Lige francuskih profesionalaca (LFP).

НЕМА ДОГОВОРА, МОРАЈУ ДА ПЛАТЕ: На Мбапеов рачун леже уплата вредна 55 милиона евра

FOTO: Tanjug/AP

Pravna komisija Lige francuskih profesionalaca (LFP) je donela odluku posle saslušanja argumenata obe zainteresovane strane i presudila u korist bivšeg kapitena Pari Sen Žermena, a sad napadača madridskog Reala.

FOTO: Tanjug/AP

Čelnici šampiona Francuske su se nadali nagodbi, ali Mbape nije želeo nikakve pregovore. U presudi se ističe da je PSŽ u obavezi da isplati 36 miliona evra Mbapeu na ime bonusa koji je trebalo da bude isplaćen fudbaleru još u februaru ove godine, a uz to i poslednje tri plate iz ugovora sa "svecima", za april, maj i jun, što je ukupno 55 miliona evra.

Kako je saopštila pravna komisija, PSŽ mora najkasnije u narednih sedam dana da počne sa isplatom zaostalih dugovanja.

BONUS VIDEO PREKID MEČA RADNIČKOG I RADNIČKOG IZ NIŠA: Bruka u Gornjem Milanovcu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Revolucija u transplantaciji kose