KLUB POTVRDIO: Bivša zvezda Mančester junajteda stiže u Ub
Jedinstvo iz Uba sutra od 20 časova dočekuje niški Radnički u utakmici Superlige Srbije, a na ovom meču će imati specijalnu podršku.
FOTO:EPA
Na megdan osmog kola Superlige Srbije stiže nekadašnji saigrač Nemanje Matića iz Mančester Junajteda Antonio Valensija, inače i bivši kapiten tima sa Old Traforda.
U ovom klubu je igrao i sa Nemanjom Vidićem, a u Evropi je nastupao i za Viljareal i Vigan.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
UĐEŠ, IZAĐEŠ I GOTOVO! Zvezda dovela Pumu, pa ga prosledila na pozajmicu, evo gde!
15. 09. 2024. u 09:11
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
RUSIJA U ŠOKU ZBOG SRBIJE! Rusi ne mogu da veruju šta je fudbalska reprezentacija Srbije doživela od FIFA i UEFA!
Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo su za naš nacionalni tim završene neuspešno: Srbija nije uspela da izbori odlazak na Mundijal koji je na programu 2026. godine, a "druga staza", putem Lige nacija, ostala je zatvorena za "orlove" jer će njome na šampionat planete otići čak i slabije selekcije od njih - zahvaljujući neverovatnim pravilima FIFA i UEFA. I, Rusija je prilično začuđena time.
18. 11. 2025. u 19:00
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (0)