ITALIJA U SUZAMA! Preminuo veliki Salvatore Toto Skilači
Legendarni italijanski fudbaler Salvatore Toto Skilači preminuo je u sredu, u 59. godini života!
Foto: Profimedia
Skilači je danima bio u bolnici zbog teške upale pluća, ali nažalost nije uspeo da se izvuče. Takođe, godinama se bori sa rakom debelog creva.
- Ovim putem obaveštavamo da je 18. 9. 2024. u 9.55 časova preminuo gospodin Salvatore Skilači, koji je ranije bio hospitalizovan u ovoj bolnici. Menadžment i osoblje su uz porodicu, sećajući se i ljubavi koju je veliki šampion uvek uživao - stoji u zvaničnom saopštenju bolnice.
Toto se nalazio se u bolnici u Palermu, a tokom karijere je igrao za Mesinu, Juventus, Inter i japansku Ivatu.
Na Mundijalu u Italiji bio je najbolji strelac sa šest golova, dok je sa Juventusom i Interom po jednom osvojio Kup UEFA. Dao je više od 200 golova u karijeri.
BONUS VIDEO: SEVER SLAVI: Zvezda je u Ligi šampiona!
Preporučujemo
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Novak Đoković zatečen: Došao u Rim, a tamo ga dočekalo - ovo (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije bio kakav je očekivao.
04. 05. 2026. u 19:37
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)