KATASTROFALNE VESTI I TO PRED "VEČITI DERBI": Prvotimac Zvezde zadobio tešku povredu, čeka ga duža pauza
CRVENA zvezda poražena je od Benfike, a pred šampionom Srbije je duel sa Partizanom na kome neće biti standardnog prvotimca crveno-belih.

Foto: Tanjug/ MARKO ĐOKOVIĆ
Ognjen Mimović zadbio je tešku povredu zbog koje je morao da napusti teren u 26. minutu meča protiv Benfike. Pribojavali su se navijači vesti o stanju mladog desnog beka i to s punim pravom.
Nakon magnetne rezonance utvrđeno je da će sa terena odsustvovati od četiri do šest nedelja usled povrede metatarzalne kosti.
REGISTRUJ SE I ČEKA TE 5 DANA BONUSA - BEZ RIZIKA!
Crvenu zvezdu u ponedeljak očekuje 174. večiti derbi sa Partizanom.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
REGISTRUJ SE I ČEKA TE 5 DANA BONUSA - BEZ RIZIKA!

TIM IZ KOMŠILUKA GRABI KA LIGI ŠAMPIONA: "Zelena šuma" je na prvom meču pokazala da je daleko kvalitetniji rival
FUDBALERI Ludogoreca će pokušati da odbrane gol prednosti protiv Dinamo Minska sa kojim se sastaju u revanš meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona (20.45).
16. 07. 2025. u 08:18

NIJE MOGAO DA DOĐE SEBI: Evo šta je Nikola Jokić upravo doživeo u Kini (VIDEO)
Nikola Jokić, najbolji košarkaš današnjice ma šta MVP glasanja "stručnjaka" u NBA ligi govorila, još uvek nije zvanično potvrdio da li će igrati za reprezentaciju Srbije na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu, ali to možda i ne čudi jer iz sponzorskih razloga mora da ide sa kontinenta na kontinent.
17. 07. 2025. u 19:39

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)