uživoPRENOS, ZVEZDA - ŽELEZNIČAR: Ovo žele navijači crveno-belih (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

27. 09. 2024. u 19:00

FUDBALERI Crvene zvezde nakon velike pobede u večitom derbiju (0:4) nastavljaju takmičenje u Superligi Srbije. Rival crveno-belih je pančevački Železničar, a utakmicu možete pratiti uživo na portalu "Novosti".

ПРЕНОС, ЗВЕЗДА - ЖЕЛЕЗНИЧАР: Ово желе навијачи црвено-белих (ВИДЕО)

Drugo poluvreme: Crvena zvezda - Železničar 1:0

49' - Opasan napad Železničara, ali dobro je reagovao Drkušić i sprečio goste da dođu u priliku da ugroze Glazera.

46' - Počelo je drugo poluvreme na "Marakani!"

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Prvo poluvreme: Crvena zvezda - Železničar 1:0

45+2' - Završeno je prvo poluvreme na stadionu "Rajko Mitić".

45+1' - Veliku priliku propustio je Prucev. Rus se sjajnom fintom oslobodio Mitrovića, ali je iz veoma dobre pozicije šutirao preko gola.

45' - Prvo poluvreme produženo je za dva minuta.

44' - Treći žuti karton za gostujuće fudbalere. Ovoga puta oštro je startovao bivši fudbaler Crvene zvezde Seku Sanogo.

40' - U beležnici sudije Jovanovića našao se i Lazar Romanić koji je sa leđa povukao Nasera Đigu.

36' - Bune se navijači Zvezde. Odličnu kontru su izveli domaći, lopta je došla do Duartea, sa leđa ga je oborio Milikić, ali glavni sudija Srđan Jovanović je poručio da se igra nastavi i nije pokazao na belu tačku.

33' - ZVEZDA VODI! Crveno-beli su posle četvrtog kornera uspeli da povedu. Slovenci su zaslužni za pogodak. Iz ugla je loptu poslao Elšnik, a najviši u skoku bio je Vanja Drkušić koji je uspeo glavom da matira Popovića. Lopta se odbila od stative i zamalo prešla liniju.

24' - Želeli su ovog fudbaleri Železničara. Za sad odolevaju domaćinu koji od početka utakmice nije imao mnogo ozbiljnih situacija ispred Popovića.

21' - Jovanović je oprobao udarac iskosa sa desne strane. Ipak, nije bilo opasnosti po Glazera. Potom je ovaj igrač postao prvi igrač koji je dobio žuti karton.

14' - Moglo je biti veoma opasno za Zvezdu. Eze je krenuo sam ka golu crveno-belih, imao je otvoren put. Uspeli su da ga stignu igrači šampiona Srbije i spreče ga izađe sam ispred Omrija Glazera.

6' - Velika prilika za domaće. Sanogo je izgubio loptu u opasnoj zoni. Ilić je uposlio Duartea koji se dugo nameštao, što je omogućilo odbrani Železničara da reaguje. Ipak, lopta se odbila do Kataija koji nije uspeo da matira nekadašnjeg saigrača Zorana Popovića.

Bruno Duarte/FOTO: M. Vukadinović

5' - U uvodnim minutima vodi se borba na sredini terena. Viđen je samo jedan korner, ali nije bilo opasnosti po goste nakon udarca iz ugla.

1' - Počela je utakmica na stadionu "Rajko Mitić". Sa centra su krenuli Pančevci.

Sastavi timova:

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Glazer – Prucev, Điga, Drkušić, Rodić - Krunić, Elšnik - L. Ilić, Katai, Milson - Duarte.

ŽELEZNIČAR (4-2-3-1): Popović - Jusif, Milikić, Milunović, Konatar - Sanogo, Mitrović - Jovanović, Knežević, Eze - Romanić.

Uoči meča:

Ovo će biti poslednji test za izabranike Vladana Milojevića pred teško gostovanje u drugom kolu Lige šampiona protiv Intera (utorak, 21).

Zvezda se nalazi u seriji od šest vezanih prvenstvenih pobeda, dok je "dizelka" nanizala dve uzastopna poraza i nema sumnje da će joj biti teško da to prekine.

Prošle sezone klub sa "Marakane" je oba puta slavio. U Pančevu je bilo 2:1, a u Beogradu 3:0.

Crveno-beli u ovaj meč ulaze kao prvi na tabeli Superlige Srbije sa 22 boda, dok je Železničar na sedmom mestu sa 13.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07