SRBIN SE RASTAO SA RUSKIM KLUBOM: Saša Ilić nije više trener Nižnjeg Novgoroda
USPEO je Nižnji Novgorod da osvoji kao gost bod protiv Akrtona (2:2), ali taj remi nije na kpupi sačuvao srpskog stručnjaka Sašu Ilića.
FOTO: M. Vukadinović
Vest da je raskinut ugovor sa legendarnim fudbalerom Partizana objavio je ovaj klub na zvaničnom sajtu.
- Nižnji Novgorod i Saša Ilić su se dogovorili da prekinu saradnju. Klub se zahvaljuji Saši na njegovom radu i želi mu sve najbolje u nastavku trenerske karijere. Naravno, ostali smo dobri prijatelji i ovo nije zbogom, već vidimo se kasnije - napisali su iz kluba.
Podsetimo, Ilić je u finišu prošle sezone preuzeo Nižlji Novgorod. Ove sezone je na 11 utakmica osvojio 11 bodova i tim je trenutno na 11. mestu na tabeli.
Ovaj 46-godišnjak je do sad u karijeri predvodio Čukarički, CSKA iz Sofije i Atromitos.
Srpskog stručnjaka će na klupi zameniti nekadašnji trener moskovskog CSKA Viktor Gončarenko.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
NOVAK "SILNI" ĐOKOVIĆ: Srbin nakon velike drame razbio Amerikanca, nestvaran meč u Šangaju
05. 10. 2024. u 14:28 >> 14:35
PEŠIĆ OSTAJE SELEKTOR? Oglasio se popularni Kari, stvari su sada jasnije!
05. 10. 2024. u 15:27 >> 15:44
POGOĐEN POKER! JURIMO PETI U NIZU! Evo TIP tiketa za četvrtak
OVAKO nešto se ne pamti!
02. 04. 2026. u 06:58
AMERIKA U ŠOKU! Zvezda Irana ovo nudi onom ko uhvati pilota oborenog američkog aviona! (FOTO)
Najnovije vesti vezane za rat u Iranu, a Iran su napali Izrael i Sjedinjene Američke Države, posle čega su iranske snage uzvrtile i vatrom po zemljama u reagionu koje pomažu pomenutim saveznicima, stižu iz - sporta.
03. 04. 2026. u 19:59
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)