"ORLOVI" ŠETALI KORDOBOM! Piksi izveo reprezentativce Srbije pred meč sa Španijom

Марко Паунић
Marko Paunić

15. 10. 2024. u 14:40

Fudbaleri Srbije prošetali su danas Kordobom uoči meča sa Španijom u četvrtom kolu grupe A4 Lige nacija, objavio je FSS.

ОРЛОВИ ШЕТАЛИ КОРДОБОМ! Пикси извео репрезентативце Србије пред меч са Шпанијом

Foto: FSS

"U danu kada Srbija igra utakmicu negde u inostranstvu, selektor Dragan Stojković i njegov stručni štab zajedno sa igračima, preferiraju kratku, laganu šetnju, uz malo razgibavanja. I po pravilu svaki izlazak iz hotela Mitrovića i drugova izaziva veliku pažnju lokalnog stanovništa, da li je to u Lisabonu, Stokholmu, Kopenhagenu, Kaunasu nema razlike. Tako i sada u Kordobi", navodi se na zvaničnom sajtu FSS.

Utakmica između Španije i Srbije biće odigrana večeras, od 20.45 časova, u Kordobi.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA ZATEČENA:  Ono što je Dejan Stanković uradio posle derbija mnoge je iznenadilo (VIDEO)

RUSIJA ZATEČENA: Ono što je Dejan Stanković uradio posle derbija mnoge je iznenadilo (VIDEO)

Rusija je, otkako je Dejan Stanković preuzeo FK Spartak iz Moskve, prošla od stanja sunjičavosti prema njegovim trenerskim kvalitetima (jer uvodni rezultati nisu bili dobri) do oduševljenja (jer je nedavno savladan i "nesavladavi" šampion), do sleganja ramenima - jer je šampionska trka izgubljena. Srbin se sada pobrinuo za još jednu stvar koja je uburkala ruske fudbalske strasti.

12. 05. 2025. u 12:50

Komentari (0)

Kako oporaviti crevnu mikrobiotu nakon terapije antibioticima?