RUSKI KLUB NIJE ŽELEO STANKOVIĆA: Evo kako je srpski trener završio na klupi crveno-belih

Jelena Simainović

17. 10. 2024. u 10:31

Srpski stručnjak Dejan Stanković nije bio prvi izbor ruskog kluba Spartak na kraju prošle sezone.

РУСКИ КЛУБ НИЈЕ ЖЕЛЕО СТАНКОВИЋА: Ево како је српски тренер завршио на клупи црвено-белих

FOTO: Profimedia

Kako piše ruski list "Čempionat", član borda direktora moskovskog kluba Pavle Ždanov je toliko bio zadovoljan posle razgovora sa srpskim trenerom Dejanom Stankovićem, da je odmah dao zeleno svetlo za potpis ugovora sa njim.

Kako navode ruski mediji, prvi izbor kluba bio je Albert Rijera, koji je u tom trenutku bio u Bordou, a razmatrani su i Paskal Jansen i Vladimir Ivić. Drugi srpski stručnjak je navodno bio želja generalnog direktora Olega Mališeva.

*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*

FOTO: Tanjug/AP

Stanković je na sastanku putem video-linka ostavio dobar utisak i na ostale članove uprave moskovskog kluba. Tu je bio i sam Mališev, kao i Ždanov, ali i sportski direktor Tomas Amral. Svi su su bili potpuno uvereni da je bivši trener Crvene zvezde pravo rešenje za klub.

Srpski stručnjak je do sada vodio Spartak na 16 mečeva i ostvario devet pobeda, četiri remija i tri poraza. Najpopularniji ruski klub se nalazi na šestom mestu tamošnje Premijer lige sa osam bodova zaostatka za Krasnodarom i Lokomotivom.

*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*

BONUS VIDEO "DELIJE" U NORVEŠKOJ: Srpski navijači pred Bode - Zvezda

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NEOBJAŠNJEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - poštuju stari kalendar (FOTO/VIDEO)

NEOBJAŠNjEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - "poštuju" stari kalendar (FOTO/VIDEO)

PRAVOSLAVNI vernici 28. avgusta slave Veliku gospojinu, a zanimljiv fenomen, koji nauka još nije objasnila, vezuje se za ovaj praznik na grčkom ostrvu Kefalonija. Doduše - ne za 28. avgust, već za 15. kada se Velika gospojina slavila po starom kalendaru. U to vreme, svake godine, u jednu crkvu dolazi veliki broj zmija, što je navelo maštovite lokalce da iskonstruišu brojne legende.

28. 08. 2025. u 11:02

Komentari (0)

ZNATNO NIŽA KAMATNA STOPA: Iskoristite specijalnu ponudu