A POSLE DEVET GOLOVA DINAMU IZ ZAGREBA... FK Bajern Minhen rešio da promeni svoj grb (FOTO)
Fudbalski klub Bajern iz Minhena rešio je da promeni dugogodišnji grb koji je krasio opremu ovog slavnog sportskog kolektiva iz Nemačke.

Foto: Profimedia
Logo koji je obeležio čitavu eru fudbala - ustupiće mesto novom, ali...
Taj novi logo neće se mnogo razlikovati od slavnog prethodnika.
Postoje, zapravo, samo dve razlike.
Možete li da uočite koje?
Naime, novi grb Bajerna je, i što se tiče plave, i što se tiče crvene boje - svetliji.
I to je sve na šta su se rukovodeći ljudi bavarskog giganta odlučili po ovom pitanju, bar u ovom trenutku.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo

UŽASNE VESTI! Ubijen fudbalski reprezentativac i devet članova njegove porodice
16. 10. 2024. u 09:45

ZVEZDA NA KORAK OD PLEJ-OFA: Lehu potrebno više od čuda u Beogradu
NAKON dominantnog izdanja u Poznanju gde je slavio 3:1, srpski šampion će večeras pred punim tribinama "Stadiona Rajko Mitić" braniti dva gola prednosti protiv poljskog Leha u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona (21.00).
12. 08. 2025. u 07:20

HAOS! Sin legende prešao iz Zvezde u Partizan i poručio: "Oprostite mi moju ružnu prošlost!"
Talentovani krilni napadač, Dušan Jovanović, stigao je u redove omladinskog pogona Partizana. To ne bi bilo ništa nesvakidašnje u vreme prelaznog roka, da se ne radi o momku koji u Partizan stiže iz Zvezde, koji je pritom sin čuvenog reprezentativca Milana Laneta Jovanovića - i koji je sve "začinio" porukom koja je razbuktala strasti, i kada su "delije" u pitanju, i kada su u pitanju "grobari".
12. 08. 2025. u 12:20

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)