LALATOVIĆ IZNENADIO IZJAVOM PRED ZVEZDU: Miljenik "Delija" ovo poručio pred veliki derbi
FUDBALERI Crvene zvezde igraju protiv Vojvodine u 14. kolu Superlige Srbije, a pred meč koji se igra u 18 časova u subotu govorio je Nenad Lalatović.
Foto: FK Vojvodina
Trener Vojvodine veruje da njegov klub može da pobedi aktuelnog šampiona Srbije.
- Svaki tim je pobediv pa tako i Crvena zvezda. Ako moji igrači izađu na teren hrabro, odlučno i motivisano, a verujem da hoće, verujem da možemo do podviga -rekao je Lalatović i dodao:
- Da mi je neko posle te utakmice rekao da Vojvodina ovoliko godina neće pobediti Crvenu zvezdu, rekao bih da nema šanse - kazao je Lalatović.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
HAOS U SVETU FUDBALA: Bivši šef UEFA Platini podneo tužbe protiv FIFA i Infantina
08. 06. 2026. u 22:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
08. 06. 2026. u 07:30
HAOS PRED MUNDIJAL! Zmije opkolile kamp reprezentacije Švajcarske
Haos pred početak Mundijala. Zmije su opkolile kamp reprezentacije Švajcarske, a igrači ne kriju strah i nezadovoljstvo.
08. 06. 2026. u 16:50
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)