GOLEADA U SUPERLIGI: Radnički razbio Tekstilac, a Novi Pazar nadigrao IMT-a
DVE utakmice Superlige Srbije odigrane su u terminima od 13 časova. Novi Pazar savladao je IMT iz Novog Beograda rezultatom 3:1 (3:1), a Radnički iz Niša savladao je Tekstilac na gostovanju 3:1 (2:0)

FOTO: A. Ilić
Novi Pazar je upisao novu pobedu na svom terenu, a sve je na Gradskom stadionu rešeno već u prvom poluvremenu. Sivićevi puleni imali su za devet minuta postigli dva pogotka, prvo je Adetundži Adešina u 25. minutu načeo goste, a potom je u 34. Adem Ljajić uvećao na 2:0.
Jedini gol za goste postigao je Miloš Jović četiri minuta kasnije, a konačnih 3:1 postavio je Rodni Antvi u poslednjem minutu prvog dela.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Radnički je u Kupu Srbije savladao Trepču 6:0, a sa goleadom je ekipa Nikole Drinčića nastavila i u Superligi, ovoga puta protiv Tekstilca postigao "samo" tri pogotka.
Mladi Pavle Ivelja izdrasta polako u džokera iz rukava trenera Nišlija, postigao je dva pogotka u 35. i 58. minutu, a u osmom minutu upisao se i Trivante Stjuart.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
U zaustavnom vremenu upisali su se i domaći na semafor, konačan rezultat postavio je autogolom Bazile Jamkam.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo

ALBANCI ČUPAJU KOSU! Srpski reprezentativac razlog za nestvarne scene u inostranstvu, ovo se ne pamti! (VIDEO)
03. 11. 2024. u 14:47 >> 14:14

JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
RUTINSKI smo pogodili jučerašnji tiket.
23. 06. 2025. u 07:12

RUSI OD SRBINA ČULI ONO ŠTO DRUGI NEĆE DA IM KAŽU! Otvaranje očiju je bilo važno, i to na najvećem skupu koji Rusija organizuje
Ministar sporta Zoran Gajić izjavio je danas je na Međunarodnom ekonomskom forumu u Sankt Peterburgu dogovorio nastavak saradnje sa ministrima sporta Belorusije, Kazahstana i Bahreina i dodao da je učešće bilo izuzetno korisno za srpski sport.
23. 06. 2025. u 19:34

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)