SUSRET VELIKANA: Fudbaleri Srbije krenuli put Ciriha, a onda je Piksi sreo njega (FOTO)
Fudbalska reprezentacija Srbije otputovala je danas u Cirih gde će sutra igrati meč protiv Švajcarske u petom kolu A divizije Lige nacija, ali pre toga selektor Dragan Stojković Piksi imao je poseban susret u Staroj Pazovi.
FOTO: Tanjug/AP
Selektor Srbije Dragan Stojković neposredno pred polazak iz Sportskog centra FSS u Staroj Pazovi sreo se sa Aleksandrom Kolarovom, koji predvodi mladu fudbalsku reprezentaciju Srbije. Pored Piksija nekadašnji kapiten "orlova" se susreo i sa Aleksandrom Mitrovićem.
"U 'kuću fudbala' je stigla mlada reprezentacija sa novim selektorom, prilika da selektor Dragan Stojković čestita i poželi uspeh na novom poslu, sada već mlađem kolegi, Aleksandru Kolarovu. Srdačan susret, osmesi i zagrljaji, i kapitena Aleksandra Mitrovića sa selektorom mlade selekcije koji će debi na klupi orlića imati 19. novembra u meču sa Turskom u Istanbulu", navodi se na sajtu FSS.
Utakmica petog kola grupe 4A Lige nacija između Švajcarske i Srbije odigraće se sutra, od 20.45 časova, u Cirihu.
BONUS VIDEO: Čudo od sportskog objekta - Nacionalni stadion u Srbiji
Preporučujemo
PREMINUO NAVIJAČ PARTIZANA! Crno-belo srce nije izdržalo infarkt završnicu sa Barselonom
14. 11. 2024. u 09:50
"MIRNO ĆU SPAVATI VEČERAS": Mitar Bošnjaković oduševljen nakon debija u Evroligi
13. 11. 2024. u 22:10
"OVO JE NEPRIHVATLjIVO!" Kevin Panter se oglasio posle utakmice Partizan - Barselona
13. 11. 2024. u 21:34
PETI TRIPL-DABL U NIZU? Ovo može samo nestvarni Nikola Jokić!
OČEKUJEMO novo sjajno izdanje najboljeg košarkaša današnjice čiji Denver nagetsi gostuju LA klipersima u "Intuit domu" (4.30).
19. 02. 2026. u 13:30
UKRAJINA JE ZGROŽENA! Povukla totalno neočekivani potez, hitno reagovao i Kremlj!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Ukrajine. I Poljske.
19. 02. 2026. u 19:50
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)