NOVE MUKE U HUMSKOJ! Fudbaler tužio Partizan, moraće debelo da plate
FK Partizan završiće na sudu zbog tužbe bivšeg igrača Patrika Andradea.

Foto: FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ
Vezni fudbaler se obratio Fudbalskom tribunalu FIFA usled dugovanja beogradskog tima, koja će morati da isplate reprezentativcu Zelenortskih Ostrva, prenosi "Meridijan sport".
Andrade, koji je leta 2022. godine stigao u Humsku kao slobodan igrač, posle samo godinu dana rastao se sa Partizanom.
Vivatbet poklanja FREEBET za Eurobasket
Kladi se na mečeve Evropskog prvenstva i stiže ti 25% keš-beka!

FOTO: FK Partizan
On je godinu dana posle rastanka zatražio pred sudom neisplaćena potraživanja, fudbaler koji ima 31 godinu u sporu pred FIFA zahtevao je sedmocifren iznos u evrima i očekuje se da se nađe na vrhu liste prioriteta kada je isplata dugovanja u Humskoj u pitanju.
Andrade je stigao u Partizan početkom sezone 2022/23.
Vivatbet poklanja FREEBET za Eurobasket
Kladi se na mečeve Evropskog prvenstva i stiže ti 25% keš-beka!
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo

NEMCI U ČUDU: Tabela njihove grupe posle prvog kola "stoji naopako" - izabranici Julijana Nagelsmana su "fenjeraši"
NAKON istorijskog iznenađujućeg poraza od Slovačke u četvrtak, Nemačka je pod pritiskom da odgovori pozitivnim rezultatom i pristupom igri na utakmicu protiv Severne Irske u Kelnu.
07. 09. 2025. u 07:45

SRBIJA POSLE SKANDALA I DRAME ISPALA SA EVROBASKETA! Senzacija, Finska izbacila "orlove" sa Evropskog prvenstva!
Košarkaška reprezentacija Srbije je eliminisana sa Evropskog prvenstva, a plasman među osam najboljih ekipa Evrobasketa 2025 onemogućio je poraz od Finske. Konačan rezultat, 86:92, epilog je burnih dešavanja, na momente i skandaloznih. Ipak, nema se šta zameriti samim pobednicima - oni su muški, borbenijom i, pre svega, koncentrisanijom igrom, uz neverovatan broj ofanivnih skokova protiv više ekipe - izbacili glavnog favorita za zlato. Istina, problemi s kojima su se naši suočili (povrede kapitena Bogdanovića, pa Tristana Vukčevića, koji nije igrao ovoga puta, a usred meča i peh Dobrića, te nastup rovitog Avramovića) nisu bili mali, ali malo ko je očekivao da će ekipa iz zemlje košarke - ispasti sa Evrobasketa već u osmini finala, i to od suparnika koji se nikako ne svrstava u košarkaške supersile. To se i dogodilo.
06. 09. 2025. u 22:50 >> 22:50

NEMAČKA VOJSKA SE SPREMA ZA RAT: "Moralo bi da se računa sa 500 do 600 mrtvih na dan"
NOVE tenzije u Evropi i rastuća ruska pretnja, Putinov rat protiv Ukrajine - o čemu nemački mediji svakodnevno izveštavaju - utiču na mnoga područja.
07. 09. 2025. u 20:17
Komentari (0)