ZVEZDAŠI, OVO MORATE DA POGLEDATE! Prijatelj Milan ima važnu poruku za Štutgart i Bajern (VIDEO)
FUDBALERI i Košarkaši Crvene zvezde iza sebe imaju uspešnu nedelju. U Beogradu su pali nemački velikani u Ligi šampiona i Evroligi.

FOTO: FK Crvena zvezda
Uvertiru su napravili fudbaleri, oni su na Marakani razbili Štutgart u petom kolu Lige šampion rezultatom 5:1. Dok su košarkaši u krcatoj "Beogradskoj areni" demolirali ekipu Bajerna iz Minhena (101:77) u 12. kolu Evrolige.
Fudbalski klub Crvena zvezda je odmah nakon pobede košarkaša na društvenim mrežama podelio urnebesan video.
Naime, objavili su čuvenu secenu iz "Žikine dinastije" u kojoj prijatelj Milan razgovara preko telefona na nemačkom jeziku:
"Danke schön, auf wiedersehen" (Hvala puno, doviđenja), kaže Her Milan i spušta slušalicu.
Uz video crveno-beli su ostavili i komentar:
"Spricht du Deutsch?" (Da li pričate nemački?)
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?

NEVIĐENA DRAMA: Velika fudbalska sila bi mogla ostati bez plasmana na Svetsko prvenstvo!
REPREZENTACIJA Kameruna nalazi se veoma teškoj poziciji pred kraj kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.
08. 10. 2025. u 10:30

CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
03. 10. 2025. u 19:45

"ETO ME BRZO KOD TEBE, STARI MOJ" Halidova žena teško podnela vest o smrti pevača
SEJDA Bešlić teško je podnela smrt svog životnog saputnika Halida Bešlića, koji je premunuo u 72. godini života u Sarajevu. Kada su joj saopštili da je pevač preminuo, tužnim rečima je prokomnetarisala "Eto mene brzo kod tebe, stari moj", piše Kurir. Njene reči kidaju srce i dušu.
08. 10. 2025. u 07:47
Komentari (0)