KAKVA BI TO BOMBA BILA! Mijatović izvlači "keca iz rukava", novi trener Partizana bio u poseti Humskoj?
Neočekivano Savo Milošević je u ponedeljak podneo ostavku u Humskoj, a kako je Partizan saopštio, problem između trenera i Radne grupe Partizana nastao je zbog mladog Marka Kerkeza (24) koji je došao u klub kao poslednje pojačanje tokom letnjeg prelaznog roka.
FOTO: FK Partizan
Naime, Kerkez je u subotu debitovao za crno-bele u pobedi nad Jedinstvom iz Uba sa 3:0, kada je Milošević odlučio da ga ubaci u igru u 60. minutu. Sa takvom odlukom se očigledno nisu slagali čelnici Partizana. Ekipu će umesto Miloševića na dva naredna meča protiv Radničkog i Železničara voditi Marko Jovanović.
Klub će nakon toga imenovati trajno rešenje, skoro pa izvesno je da to neće biti Saša Ilić, koji se zahvalio čelnicima Partizana i otkrio da su mu planovi vezani isključivo za inostranstvo. Međutim, jedna druga legenda je juče viđena u Humskoj.
Kako saznaje "Maksbetsport", Slaviša Jokanović je u utorak boravio na stadionu Partizana. Navodno, bila je to prijateljska poseta šefu sportskog sektora Predragu Mijatoviću, sa kojim je nekada bio saigrač i veliki prijatelj. Nema sumnje da bi popularni Jokan bio odlično rešenje za novog šefa stručnog štaba, pa kada bi Mijatović uspeo da ga ubedi, to bi predstavljalo pravu bombu.
Foto: EPA-EFE/PETER POWELL
Slaviša Jokanović trenutno nema posao, pošto je u maju prošle godine napustio moskovski Dinamo. Sedeo je i na klupi Šefild junajteda, Al Garafe, Fulama, Makabija iz Tel Aviva, Votforda, Erkulesa, Levskog i Muangtong junajteda. Trenersku karijeru počeo je upravo u Partizanu, koji je vodio od 2007. do 2009. godine. Osvojio je dve "duple krune" sa crno-belima kao šef stručnog štaba, a titulu i Kup Jugoslavije kao igrač, što je i više nego dovoljan razlog da ga navijači obožavaju.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
PRVI POTEZ NOVOG TRENERA: Ovaj fudbaler više neće biti u konkurenciji za tim Partizana
03. 12. 2024. u 11:43
"KEC" NA BALAIDOSU: Pobeda vraća Seltu na mesto koje vodi u Evropu iduće sezone
SELTA i Osasuna otvaraju 23. kolo La Lige duelom u Vigu pred punim tribinama "Balaidosa" (21.00), gde domaćin traži povratak na pobednički kolosek i ostanak u borbi za Evropu.
06. 02. 2026. u 07:30
GROBARI SE TUKLI SA POLjSKIM HULIGANIMA! Tuča navijača o kojoj priča Evropa (FOTO)
Jedna tuča navijača izazvala je veliku pažnju među evropskim huliganima.
04. 02. 2026. u 18:55
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)