PRŠTALO U SRPSKOM EL KLASIKU: Radnički se kući vraća plačući, Napredak produžio agoniju Nišlija
Fudbaleri Radničkog iz Niša gostovali su Napretku u Kruševcu u okviru 19. kola Superlige Srbije. Slavio je domaćin rezultatom 2:1 (0:0):
FOTO: A. Ilić
Prvo poluvreme završeno je bez golova, ali i većih uzbuđenja, dok je u drugom sve prštalo od fudbala.
Napredak je poveo u 58. minutu golom Marka Šarića iz penala, a izjednačenje Radničkom je doneo Dušan Pavlović pet minuta kasnije. Domaći tim je do pobede stigao pogotkom Šarića u 78. minutu.
Klub iz Kruševca se posle pobede protiv Radničkog nalazi na 13. mestu na tabeli Superlige Srbije sa 20 bodova.
Ekipa iz Niša je zabeležila četvrti uzastopni poraz u domaćem prvenstvu, a trenutno se nalazi na sedmoj poziciji sa 25 bodova.
Napredak će u narednom, 20. kolu Superlige gostovati Spartaku, dok će Radnički u Nišu dočekati Partizan.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
ZVEZDA DOBILA NEOČEKIVAN POKLON: Ovo će oduševiti sve "delije", a tiče se Lige šampiona
15. 12. 2024. u 08:54
HAOS U ITALIJI: Dušan Vlahović u sukobu sa navijačima Juventusa (VIDEO)
15. 12. 2024. u 08:35
SKANDAL U NOVOM PAZARU: Napadnut autobus sa fudbalerima Crvene zvezde
15. 12. 2024. u 08:06
NOVI ŠAMAR ZA JANIKA: Otkriveno za šta se tereti Siner u velikom doping skandalu
15. 12. 2024. u 09:22
PREOKRET U NAJAVI: "Zeleni" će teško sačuvati gol prednosti protiv Betisa
PANATINAIKOS dolazi u Španiju sa minimalnom prednošću i pokušaće da je sačuva protiv Betisa koji će nošen hukom sa tribina potruditi da nastavi svoju evropsku priču (21.00).
19. 03. 2026. u 07:00
TRAMP SE OVOME NIJE NADAO: Iran naprasno dobio saveznika
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A najnovije vesti iz sporta tiču se upravao Iranaca i Sjedinjenih Američkih Država, čiji je predsednik Donald Tramp nedavno izjavio da bi Iranu bilo bolje da ne dolazi na Mundijal koji se upravo i u SAD održava ove godine. Pa opet, propisi su jasni, Iranci "moraju u Ameriku", ali... Sada su dobili važnog saveznika u svojoj nameri da Mundijal igraj negde drugde.
18. 03. 2026. u 17:16
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (0)