NAKON VITASA STIŽE I RADONJIĆ: Radnički nastavlja da vraća nišku decu na Čair
FUDBALSKI klub Radnički iz Niša mogao bi uskoro da predstavi novo pojačanje.

FOTO: A. Ilić
Kako prenosi "Mocart sport" na stadion Čair mogao bi da stigne Mateja Radonjić. Reč je o devetnaestogodišnjem fudbaleru. Njegov dolazak oduševiće navijače, s obzirom da se radi o momku rođenom u Nišu.
Radonjić je svoj talenat godinama razvijao u lokalnom Realu, klubu Gorana Stojiljkovića i Dejana Ramba Petkovića, legendi Radničkog, poznatom upravo po lansiranju takvih bisera.
Vivatbet poklanja FREEBET za Eurobasket
Kladi se na mečeve Evropskog prvenstva i stiže ti 25% keš-beka!
Potom je prešao u Crvenu zvezdu i predstavljen je kao zalog za budućnost aktuelnog šampiona Srbije. Poređen je sa Kostom Nedeljkovićem, Jovanom Mijatovićem, a kidanje ligamenata zaustavilo ga je u tome da svoj talenat potvrdi na terenu.
Tamo je na 11 utakmica postigao je jedan gol.
Vivatbet poklanja FREEBET za Eurobasket
Kladi se na mečeve Evropskog prvenstva i stiže ti 25% keš-beka!
Reč je o kreativnom vezisti, tipičnoj „desetki“, fudbaleru kome je leva jača noga, koji je bio standardni reprezentativac Srbije u mlađim kategorijama. I ono što je u ovom momentu najvažnije, predstavljaće pojačanje na trenutno najdeficitarnijim pozicijama u Radničkom – poziciji bonusa i „poziciji Nišlije“. Jedan fudbaler se ove zime već vratio u rodni grad - iskusni defanzivac Uroš Vitas, Meraklije se sigurno raduju što će u narednom periodu u belom dresu sa crvenim simbolom Tvrđave gledati i Mateju Radonjića.
Kako saznaje Mocart Sport, posao je dogovoren, nije reč o pozajmici, već će Radonjić potpisati višegodišnji ugovor sa Nišlijama, a Zvezdi će pripasti izvesni procenti od naredne prodaje.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

PRENOS, SRBIJA - FINSKA: Frka na Evrobasketu!
Srbija i Finska igraju večeras utakmicu osmine finala Evropskog prvenstva u košarci, a taj nokaut meč sa Evrobasketa 2025 možete uživo da pratite uz prenos na portalu "Novosti".
06. 09. 2025. u 20:05 >> 20:45

GLUMICA I RANIJE IMALA PROBLEMA SA ZAKONOM? Burne reakcije Rusije na hapšenje Bikovićeve bivše, zahteva se STROGA kazna
LEPOTICA iz Sankt Peterburga, koja se proslavila dramom "Led", za oko nam je zapela zahvaljujući romansi sa partnerom iz pomenutog filma, popularnim srpskim glumcem koji je i u Rusiji izgradio zavidnu karijeru.
06. 09. 2025. u 11:32
Komentari (0)