RUSI OTKRILI ODLIČNE VESTI: Piksi dobio veliko pojačanje pred baraž mečeve u Ligi nacija
ODLIČNE vesti dobio je Dragan Stojković Piksi.

Foto: M.Vukadinović
Srpski defanzivac Srđan Babić (28) oporavio se od povrede kolena i spremno će dočekati nastavak sezone u dresu moskovskog Spartaka.
Iskusni štoper se povredio na utakmici protiv Švajcarske u Ligi nacija sredinom novembra, zbog čega je propustio meč sa Danskom.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Iako je u međuvremenu uspeo da se privremeno vrati na teren i pomogne svom moskovskom Spartaku, problemi sa kolenom su se nastavili, pa je na kraju najbolja opcija bila operacija.
Babić je početkom decembra u Beogradu podvrgnut intervenciji na spoljašnjem meniskusku desnog kolena, a prema najnovijim informacijama, oporavak je odlično protekao, i Dejan Stanković će uskoro ponovo moći da računa na jednog od glavnih aduta u svom timu.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
- Babić je bio planski podvrgnut operaciji, i sve je prošlo u najboljem redu. Danas je sa nama i bez poteškoća prolazi sva testiranja. Mogu da potvrdim da će biti potpuno spreman za početak drugog dela sezone - izjavio je doktor Spartaka Kiril Kozlov za ruski "Šampionat".
On je pohvalio karakter srpskog fudbalera.
- Babić ima izuzetno hrabar karakter. Sve što je prošao tokom utakmica i povrede pokazuje njegovu posvećenost. Operacija je bila neophodna, a sada se uspešno vratio u pun trenažni proces - dodao je Kozlov.
Nema dileme da će dobre vesti obradovati i selektora fudbalske reprezentacije Srbije Dragana Stojkovića Piksija (59), koji će na iskusnog štopera moći da računa na proleće, kada "orlovi" igraju dvomeč protiv Austrije, u okviru baraža za opstanak u A diviziji Lige nacija.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo

OSOKOLjENI PARTIZANOVI KLINCI IDU U POLjSKU PO POBEDU: Oleksandrija je očajno odradila pripreme za novu sezonu
PARTIZAN gostuje ukrajinskoj Oleksandriji u okviru drugog pretkola Lige konferencije.
24. 07. 2025. u 10:21

"DELIJE" NE MOGU DA DOĐU SEBI! Vanredno saopštenje navijača Crvene zvezde posle onog što se desilo na Marakani (VIDEO)
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je novo pojačanje - Marko Arnautović izašao je pred novinare, a jedno pitanje emotivno je pogodilo novog fudbalera crveno-belih. Ticalo se Siniše Mihajlovića, a reakcija je bila takva - da su zbog toga morale da se oglase i "delije", najvatreniji navijači kluba s Marakane.
24. 07. 2025. u 17:15

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (0)