VAŽNI BODOVI ZA OPSTANAK: Eikipa IMT-a savladala Jedinstvo u Superligi

Новости онлајн

02. 02. 2025. u 16:02

Fudbaleri IMT-a pobedili su kao domaćini u Loznici poslednjeplasirano Jedinstvo rezultatom 2:0 u meču 21. kola Superlige Srbije.

ВАЖНИ БОДОВИ ЗА ОПСТАНАК: Еикипа ИМТ-а савладала Јединство у Суперлиги

FOTO: Aleksandar Ilić

IMT je sad 13. sa 23 boda, dok je Jedinstvo posle poraza na debiju novog trenera Uroša Matića ostalo prikucano za dno sa samo osam bodova.

Nikola Krstić nije iskoristio penal za IMT u 25. minutu, ali je na poluvremenu ipak bilo 1:0 za "traktoriste", Luka Luković je bio strelac u 39. minutu.

Pobedu domaćina overio je Igo Bone u 67. minutu.

"Traktoristi" u narednom kolu gostuje niškom Radničkom, dok će Jedinstvo biti domaćin Novom Pazaru.

Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.

23. 04. 2026. u 20:00

Komentari (0)

Noćas sam dobio poruku... Vojislav Šešelj saopštio zabrinjavajuću vest