RANJENI LAV JE NAJOPASNIJI : Nenad Lalatović, trener Vojvodine, traži podršku navijača za derbi s Partizanom
KADA je ranjiv, Partizan je najopasniji, pa u skladu s tom, ličnom konstatacijom, Nenad Lalatović, strateg Vojvodine, poziva svoje igrače na oprez u derbiju na „Karađorđu (18.30) u subotu, 8. februara.

N.Mihajlović
Pored toga, šef struke Novosađana, smatra da njegovi izabranici u poslovično teškom duelu sa „crno- belima“, mogu da stignu do trijumfa a za to im je neophodna pomoć sa tribina.
– Partizan je veliki klub, sa bogatom tradicijom, ima sjajan tim... analizirali smo utakmicu protiv Spartaka i Partizan me je iznenadio, što je pokazatelj da moramo da budemo oprezni. Ima određenih problema, ali ima i sjajne igrače. Zato, ako budemo igrali kao u prvom poluvremenu u Kruševcu, onda nemamo čemu da se nadamo. Ali, ako odigramo kao drugo poluvreme, možemo da se nadamo dobrom rezultatu- kaže Lalatović.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Trener Novosađana očekuje pune tribina i naglašava da su njegovi izabranici u odličnom raspoloženju, spremni da odgovore na sve izazove kao i da neće moći da računa na Crnomarkovića, Savićevića i Veličkovića.
– Izuzetni cenimo velikog i neugodnog rivala, ali mi smo Vojvodina i na našem stadionu idemo uvek na pobedu. Očekujem da naši sugrađani budu lokal patriote i podrže Vojvodinu u što većem broju, jer smo domaćini i igramo u našoj kući. Želimo da odigramo ovaj meč za njih, za Novi Sad, za našeg predsednika Dragoljuba Zbiljića… koji zaslužuju jednu veliku pobedu – rekao je Lalatović.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)