KAKVA SCENA! Navijač je trčao tik uz autobus Fenerbahčea, a onda je Žoze Murinjo ovo naredio vozaču (VIDEO)
Žoze Murinjo nije tek tako "Posebni".
Screenshot / Jutjub / Fenerbahče
Trener Fenerbahčea je primetio kako mladi navijač trči uz klupski autobus u kome se nalazila ekipa čiji je Portugalac strateg i rešio nešto nesvakidašnje.
Vozaču je rekao da stane.
I da otvori vrata.
A onda je mladog tifoza uveo u autobus.
Nije mogao mladić da veruje šta se dešava, pa iako se Murinjo šalio govoreći "Sad nam otpevaj nešto", vrlo brzo se sve pretvorilo u čisto uživanje pomenutog pristalilice "Fenera".
Murinjo ga je pustio da prođe kroz ceo autobus, a kako se on tamo proveo i šta se dešavalo kada je došao do Filipa Kostića i Dušana Tadića, srpskih asova koji igraju za turskog giganta, pogledajte i sami:
Što se tiče turskog fudbalskog prvenstva, Fenerbahče je trenutno na tri boda zaostatka za vodećim Galatasarajem.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo
DA SAM TO URADIO, NE BI DOŠLO DO RATA U JUGOSLAVIJI! "I dan danas žalim za tim"
09. 02. 2025. u 16:54
DONALD TRAMP OPET ŠOKIRAO AMERIKANCE: Uradio je ovo čim je završen Superboul
10. 02. 2025. u 12:37
JORGANDžIJE BOLjE NA STRANI NEGO KOD KUĆE: Betis redovno postiže golove u Kupu Kralja
ATLETIKO gostuje Betisu učetvrtfinalu Kupa kralja.
05. 02. 2026. u 07:05
GROBARI SE TUKLI SA POLjSKIM HULIGANIMA! Tuča navijača o kojoj priča Evropa (FOTO)
Jedna tuča navijača izazvala je veliku pažnju među evropskim huliganima.
04. 02. 2026. u 18:55
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)