HRVATSKA STREPI ZBOG ISTINE: Zdavrko Mamić hitno sazvao konferenciju za štampu
Čuveni Zdravko Mamić, dugo godina "alfa i omega" FK Dinamo Zagreb, jedan je od najuspšenijih fudbalskih biznismena u Evropi kada se uzme u obzir neverovatan broj ogromnih transfera iz "modrih" u Evropske klubova, ali ga hrvatsko pravosuđe sada tereti da je oštetio državni budžet, zbog čega se on skriva u Bosni i Hercegovini. A odande, iz BiH, on najavljuje novi potres.
Ovako je o tome javnost obavestio "Avaz":
"Nekadašnji prvi čovek zagrebačkog Dinama Zdravko Mamić (65) oglasio se na Fejsbuku i najavio konferenciju za medije, koju će održati u Mostaru.
- Nova godina, nove obaveze! Moja je obaveza da i u novoj godini javnosti iznesem ono što se od nje skriva. Pozivam sve predstavnike medija na pres konferenciju istine u sredu, 12.2.2025. u dvoranu hotela u Mostaru s početkom u 11 sati. Malo istine može da napravi puno dobroga! Vidimo se - poručio je Mamić.
Potencijalna "bomba" od konferencije
Nije poznato o čemu će on govoriti. Ali...
Ova konferencija za medije dolazi nekoliko dana nakon što je Zdravkov sin Marko, kog je osječki Županijski sud osudio na godinu i četiri meseca zatvora zbog izvlačenja novca iz Dinama, upućen na izdržavanje te kazne.
Takođe, Zdravko Mamić će se obratitti javnosti nakon što je smenjen sportski direktor Dinama iz Zagreba Marko Marić i to dok se 'modri' bore za titulu s Rijekom i Hajdukom".
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
DONALD TRAMP OPET ŠOKIRAO AMERIKANCE: Uradio je ovo čim je završen Superboul
10. 02. 2025. u 12:37
DA SAM TO URADIO, NE BI DOŠLO DO RATA U JUGOSLAVIJI! "I dan danas žalim za tim"
09. 02. 2025. u 16:54
SRBIN ODBIO DA DOĐE U RUSIJU: Reprezentativac nije hteo da prihvati ruski poziv
10. 02. 2025. u 14:49
VLAHOVIĆ "ZAKOVAN" ZA KLUPU: Novo pojačanje Juventusa potpuno izbacilo srpskog asa iz startne postave
TIJAGO Mota sve manje šanse pruža Dušanu Vlahoviću od dolaska Randala Kolu Muanija koji je postao prva "devetka" Juventusa i očekuje se da predvodi navalu italijanskog velikana u prvom meču šesnaestine finala Lige šampiona u kojem će "bjankoneri" ugostiti PSV na "Alijanc stadionu" (21.00).
11. 02. 2025. u 07:45
HRVATSKA STREPI ZBOG ISTINE: Zdavrko Mamić hitno sazvao konferenciju za štampu
Čuveni Zdravko Mamić, dugo godina "alfa i omega" FK Dinamo Zagreb, jedan je od najuspšenijih fudbalskih biznismena u Evropi kada se uzme u obzir neverovatan broj ogromnih transfera iz "modrih" u Evropske klubova, ali ga hrvatsko pravosuđe sada tereti da je oštetio državni budžet, zbog čega se on skriva u Bosni i Hercegovini. A odande, iz BiH, on najavljuje novi potres.
10. 02. 2025. u 17:44
DONČIĆEVO POREKLO: Njegov deda Srbobran rođen je na KiM
LUKA Dončić jedan je od najboljih košarkaša planete. Momak koji iz dana u dan fascinira ljubitelje košarke je Srbin po ocu, i ne krije koliko je privržen našoj zemlji, a trenutno je u centru pažnje zbog prelaska u Lejkerse.
10. 02. 2025. u 12:44
Komentari (0)