HVANG OSTAO BEZ TRENERA: Fejenord se rastao sa Brajanom Priskeom

FUDBALSKI klub Fejenord saopštio je danas da je sporazumno raskinuo ugovor sa dosadašnjim trenerom Brajanom Priskeom.

ХВАНГ ОСТАО БЕЗ ТРЕНЕРА: Фејенорд се растао са Брајаном Прискеом

FOTO: Profimedia

U saopštenju ekipe iz Roterdama se navodi da je ugovor raskinut i sa pomoćnim trenerima Lukasom Babalola Andersonom i Bjornom Hambergom.

Kako je navedeno na zvaničnom sajtu kluba, Fejenord se nada da će najverovatnije sutra biti poznato ko će biti imenovan za vršioca dužnosti šefa stručnog štaba. Priske (47) je preuzeo Fejenord u junu 2024. godine.

Za klub sa "De Kajpa" nastupa bivši fudbaler Crvene zvezde Hvang In Beom. On je na 13 utakmica u Erediviziji ostvario učinak od dva gola i dve asistencije.

Ova ekipa se trenutno nalazi na petom mestu na tabeli holandskog šampionata sa 39 bodova.

Klub iz Roterdama će u sredu na svom terenu dočekati Milan u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u osminu finala Lige šampiona.

Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Fondacija Meridian obradovala 100 dece sa Kosova i Metohije na F4 Meridianbet KLS