"ŽELEO BIH JAVNO, LIČNO TEBI..." Vladan Milojević se ovako izvinio novinarki Arene sport Jovani Guzijan posle meča Železničar - Zvezda
Crvena zvezda je nakon remija sa Partizanom (3:3) u 175. večitom derbiju gostovanjem u Pančevu protiv Železničara nastavila poteru za novom šampionskom titulom u Superligi Srbiji, a po okončanju tog meča desio se nastavak onog što je započeto po završetku derbija.
Screenshot / TV Arena sport
Podsetimo, Zvezda je u vrlo zanimljivom meču kao gost pobedila Železničar, a to je bio prvi njen nastup nakon meča sa Partizanom posle kog je došlo do jedne "medijske varnice".
Tada je novinarka TV Arena sport Jovana Guzijan pitala trenera crveno-belih Vladana Milojevića šta je rekao igračima posle utakmice, a on je odbrusio:
- Otkud vi znate da sam ja išta rekao mojim igračima? Nisam im rekao ništa, nisam ih ni video - bio je vidno nezadovoljan remijem strateg šampiona, a ne pitanjem.
Posle takvog ponašanja, prilikom prvog novog susretasa pomenutom novinarkom, i to opet pred kamerama Arene sporta, odmah je uputio izvinjenje:
- Želeo bih javno, lično tebi, da se izvinim ako je nešto pogrešno protumačeno tokom tog našeg "fleš intervjua". Nisam imao nikakvu nameru da te povredim - istakao je Milojević u prenosu uživo.
A onda - nekoliko rečenica o utakmici Železničar - Crvena zvezda
- Došli smo danas da pobedimo. Derbi je iza nas. Arhivirali smo tu utakmicu. Dosta sam zadovoljan. Još jednom ću ponoviti: mi kroz neke utakmice koje su takmičarske, koje su važne za bodove, mi negde i uigravamo ekipu. Opet je bilo je nekih greškica, ali igrači sa time treba da sazrevaju, a ja ću sa saradnicima raditi na tome da im dajemo samopouzdanje da vredno treniraju i rade, i sve će se to ispraviti na kraju - rekao je Zvezdin trener.
Tome je dodao i sledeće:
- Zahvalio bih se Železničaru, to je jedna dobra ekipa. A opet, mislim da smo dominirali od prvog do poslednjeg minuta. Možda smo mogli da damo još koji gol... Znate kako, teško je igrati protiv zatvorene, komaktne ekipe koja se dobro brani, ali našli smo te neke pukotine... Vratili smo se iz negativnog rezultata, što je jako pozitivno, tako se gradi karakter ekipe. Sve u svemu, tri zasluženo osvojena boda, po meni. A mom kolegi koji radi jedan dobar posao, i Železničaru kao klubu želim sve najbolje i da ostvare sve što treba da ostvare u ovoj sezoni - zaključio je Vladan Milojević.
Ovim trijumfom Zvezda je došla do 71 boda i gol razlike +71 (88:17), ali i, makar privremeno, do čak +24 u odnosu na drugoplasirani Partizan kog je tek čekao meč sa ekipom Mladosti.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
UKRAJINA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje koje sankcije su upravo ukinute Rusiji
25. 02. 2025. u 15:59
"ISPRAN JOJ JE MOZAK"! Goran Ivanišević potvdio ono što se ceo svet bruji
26. 02. 2025. u 12:05
BIĆE GOLOVA NA "SENT DžEJMSISU": Njukasl mora napasti "građane" ako misli da se ponovo nađe u finalu
NjUKASL i Mančester siti ukrstiće koplja večeras na "Sent Džejmsis parku" u prvom meču polufinala EFL kupa. Ovo je obračun aktuelnog osvajača i kluba koji želi da vrati trofej u svoje vitrine posle nekoliko godina pauze, tako da bi trebali gledati sjajan polufinalni dvomeč.
13. 01. 2026. u 06:30
DONALD TRAMP U ŠOKU! Ovo nije očekivao kada je naredio napad na Venecuelu
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktuelni predsednik Donald Tramp, iznenadile mnoge.
13. 01. 2026. u 19:15
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)