GOTOVO JE! Zvezda dovela ogromno pojačanje za Ligu šampiona
CRVENA zvezda je završila prvi posao za letnji prelazni rok.
FOTO: M. Vukadinović
Naime, klub sa Marakane obavestio je javnost da je Miloš Veljković zvanično njihov fudbaler.
Pouzdani štoper je devet sezona proveo u Verderu, a sada je potpisao za voljeni klub.
Veljković je prošao sve kategorije reprezentacije Srbije, a za A tim "orlova" je odigrao 35 utakmica, bio je na dva Mundijala i na Evropskom prvenstvu i postigao je jedan gol.
Zvezda je sada i ozvaničila veliki posao i pojačanje koje će biti jedna od glavnih uzdanica za napad na Ligu šampiona tokom leta.
- FK Crvena zvezda obaveštava javnost da je ugovor sa našim klubom potpisao štoper Miloš Veljković. Stameni defanzivac će se staviti na raspologanje šefu stručnog štaba Vladanu Milojeviću od predstojećeg leta, a nosiće crveno-beli dres u naredne tri godine - navodi se u objavi Zvezde.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ROLAN GAROS: Srbi dominiraju, Hamad i Novak rutinski do drugog kola...
DANAS počinje drugi grend slem u sezoni, a mi smo vam napravili tiket od mečeva prvog kola u muškoj konkurenciji.
24. 05. 2026. u 10:00
DONALD TRAMP OVOG VIKENDA SPASIO ZVEZDU I PARTIZAN? Menadžeri u šoku, navijači u delirijumu!
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo. Najpre direktno, a ovog vikenda i posredno.
23. 05. 2026. u 23:59
"ŽELIM OSVETU": Putin izdao naredbu - neka počne odmazda
Veliki broj mrtvih u napadu koji jedna strana naziva "terorističkim aktom", a druga "legitimnim ciljem".
23. 05. 2026. u 19:33
Komentari (0)