PONUDA KOJA SE NE ODBIJA: Zvezda ostaje bez jednog od najvažnijih igrača

Новости онлине

14. 03. 2025. u 13:27

ZVEZDIN stranac se seli u Emirate.

ПОНУДА КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА: Звезда остаје без једног од најважнијих играча

FOTO: FK Crvena zvezda

Jung Vu Seol (26), mogao bi na leto da napusti "Marakanu".  Naime, Al Džazira iz Ujedinjenih Arapskih Emirata ozbiljno je zainteresovana za pouzdanog defanzivca, a navodno, bogata ponuda je već na stolu.

Južnokorejac se već neko vreme nalazi pod lupom Al Džazire, koja ga vidi kao idealno rešenje za svoju desnu stranu, javlja "Maxbet sport". Velika prednost za klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata jeste činjenica da perspektivni defanzivac tamo ne zauzima mesto stranca, zbog čega je izuzetno vredna meta u njihovom šampionatu.

Ipak, ono što komplikuje situaciju jeste to što Seol ima važeći ugovor sa Crvenom zvezdom do juna 2027. godine. Beogradski klub ne planira da se olako odrekne standardnog prvotimca, pogotovu jer se reprezentativac Južne Koreje potpuno uklopio u sistem iskusnog stručnjaka Vladana Milojevića, i postao jedan od glavnih aduta u ambicijama srpskog šampiona za Superligu, ali još bitnije, i evropska takmičenja.

Ove sezone, Seol je u crveno-belom dresu upisao 31 nastup i zabeležio pet golova i šest asistencija.

Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

MIŠLJENJA SU OPREČNA: Da li zaista ovaj jezik koristi najviše poslovnih ljudi?