MORAĆE DA SE SAČEKA SA POVRATKOM: Nejmar neće igrati za Brazil protiv Kolumbije i Argentine
MORAĆE će još da se čeka na povratak Nejmara u reprezentaciju Brazila. Iako se našao na širem spisku, povreda je bila jača, pa ga neće biti u nacionalnom timu.
FOTO: Profimedia
Problem sa butinom je bio nepremostim, pa fudbaler Santosa neće igrati u kvalifikacijama za Svetsko prvesntvo 2026 protiv Kolumbije i Argentine.
- Imali smo duge razgovore. Svi znaju koliko sam želeo da se vratim u reprezentaciju, ali smo došli do konsenzusa da ne treba da rizikujem, već da se još bolje pripremim i da se potpuno oslobodim povreda. Ovo je deo procesa. Hvala svima koji su mi slali poruke podrške - istakao je Nejmar.
Umesto bivšeg fudbalera Barselone i PSŽ-a selektor Dorival Žunior u tim je uvrstio Endrika igrača Real Madrida.
Podsetimo, Nejmar nije igrao za Brazil od 18. oktobra 2023. godine, kada je pokidao ukrštene ligamente na meču protiv Urugvaja. Do danas, 33-godišnji as ima 128 nastupa i 79 golova u dresu Brazila.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
JOKIĆ DOMINIRAO ZA DENVER: Dončić i Džejms gledali kako Srbin pobedđuje Lejkersa (VIDEO)
15. 03. 2025. u 08:17
SITIJU NEĆE BITI LAKO: Bivši prvak Evrope se nalazi u seriji sjajnih rezultata pred gostovanje "građanima"
U okviru četvrtog kola grupne faze Lige šampiona fudbaleri Mančester sitija će na "Etihadu" ugostiti Borusiju Dortmund (21.00).
05. 11. 2025. u 07:30
ZAPAD U ŠOKU! Rusija slavi, ovo je čekala od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako.
05. 11. 2025. u 17:58
MNOGO JE LUDA, BRATE, BEŽI! Šaban ubeđivao voditelja da ne ženi pevačicu: "Nađi neku finu!"
POKOJNI kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, bio je čovek koga su svi obožavali, a mnogi i dan-danas pamte njegove savete i kritike.
05. 11. 2025. u 10:44
Komentari (0)