TROFEJ ZA NJUKASL! "Svrake" savladale Liverpul u finalu Liga kupa
Fudbaleri Njukasla osvojili su engleski Liga kup, pošto su danas u finalu u Londonu pobedili branioca trofeja Liverpul rezultatom 2:1.
Foto: Profimedia
Dan Burn je u 45. minutu doveo Njukasl u prednost, a zatim je Aleksander Isak u 52. minutu pogodio za 2:0.
Federiko Kijeza je u 90+4. minutu postavio konačan rezultat.
Njukasl je prvi put osvojio Liga kup, a rekorder je Liverpul koji ima 10 trofeja.
Preporučujemo
PARTIZAN SLAVIO NA BANOVOM BRDU! Crno-beli odneli tri boda u Humsku golom Šćekića
16. 03. 2025. u 20:00
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)