"BOMBA" NA OSTRVU: Hari Kejn se vraća u Premijer ligu - poznato i u koji klub?!
Jedan od najboljih fudbalera reprezentacije Engleske, Hari Kejn, ima želju da napusti Bundesligu i vrati se u Premijer ligu.
FOTO: Tanjug/AP
Liverpul će biti u epicentru fudbalskih dešavanja u letnjem prelaznom roku, pošto će trener Arne Slot morati da ojača redove kako bi nadoknadio izvestan odlazak Mohameda Salaha, prve zvezde tima.
A kako piše El Nacional" jedna od meta Liverpula tokom transfer perioda biće Hari Kejn.
Englez razmišlja o povratku u Premijer ligu, a Liverpul to pomno prati i spreman je da uđe u trku za iskusnog golgetera.
Kejn je efikasan i u drugoj sezoni u redovima minhenskog giganta sa 32 gola i 11 asistencija u 37 utakmica za Bajern u svim takmičenjima, i jedan je od glavnih kandidata za osvajanje Zlatne lopte za najboljeg igrača sveta.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
AMERI GLEDAJU I NE VERUJU: Ovo što je Nikola Jokić uradio ih je zapanjilo
23. 03. 2025. u 14:08
POVLAČI SE? Novak Đoković se povredio, Nole prekinuo trening u Majamiju
23. 03. 2025. u 08:28
PRITISAK JE NA SITIJU: Sve sem trijumfa znači kraj šampionske trke u Premijer ligi
AKO misli da ostane u šampionskoj trci Siti na "Etihadu" mora savladati Kristal palas u zaostalom meču 31. kola Premijer lige.
13. 05. 2026. u 07:00
HAOS PRED MUNDIJAL! Neverovatno kome su Amerikanci zabranili dolazak na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Najnovije vesti iz Amerike, odnosno Sjedinjenih Američkih Država koje su, uz Meksiko i Kanadu, domaćini ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, prilično su šokantne.
13. 05. 2026. u 19:06
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)