ODLEPIO ZA SRBINOM! Pep Gvardoiola prelomio: Dovedite mi ga opet u Mančester

Новости онлине

25. 03. 2025. u 06:30

KAKVA bi to bomba bila.

ОДЛЕПИО ЗА СРБИНОМ! Пеп Гвардоиола преломио: Доведите ми га опет у Манчестер

Foto: Profimedia

Naime, Vanja Milinković Savić bi mogao da se vrati u Mančetser, ali da obuče dres drugog kluba.

Kako pišu engleski i italijanski mediji, Pep Gvardiola je ozbiljno zagrizao za povremenog reprezentativca Srbije. "Građani" su se upustili u trku sa Napolijem za potpis golmana Torina.

Pitanje je da li će pobediti Antonio Konte ili Pep Gvardiola, teško je u ovom trenutku reći, ali je jasno da je golman koji je ranije bio na spisku selektora Dragana Stojkovića Piksija na meti više klubova.

FOTO: Tanjug/AP/Alberto Gandolfo

 

Inače, Milinković-Savić ima 28 godina, a tokom karijere je već bio u Mančesteru, samo u drugim bojama. Vanja je dve godine bio član Mančester Junajteda. Međutim, od 2014. do 2016. godine nije upisao nijedan nastup za "Crvene đavole", pa je 2016. godine prešao u Legiju iz Gdanjska.

Iz Poljske je otišao posle godinu dana u Torino, gde se nalazi i danas.

Milinković-Savić ima sjaju sezonu iza sebe, pa je tako na 29 odigranih utakmica čak deset puta uspeo da sačuva mrežu. Torino je u dosadašnjem delu prvenstva primio 34 gola i trenutno je sedmi po najmanjem broju pogodaka koje je primio.

Srpski internacionalac je na vrhu liste po broju odbrana u Seriji A (77.3 odsto), takođe je i najbolji po broju odbranjenih penala - četiri.

Mediji dodaju da je ponuda Napolija bila 30 miliona evra, a pretpostavka je da Siti nudi i više.

Vanja Milinković-Savić je branio na Evropskom prvenstvu prošle godine u Nemačkoj, ali se posle toga više nije nalazio na spisku selektora Stojkovića.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Donald Tramp gleda i ne veruje: Iran ga šokirao!

Donald Tramp gleda i ne veruje: Iran ga šokirao!

Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primire, koje je prekinulo napad na Iran započet od strane SAD i Izrael (čime su izazvali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju), i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.

23. 04. 2026. u 15:50

Komentari (0)

Donald Tramp gleda i ne veruje: Iran ga šokirao!