FEDERIKO, KEITA, GANTE... Mauro Ikardi otkrio spisak momaka sa kojima je spavala Vanda Nara
Posle deset godina turbulentnog braka na red je došao razvod.

Foto: Instagram
Vanda Nara, po mnogima najlepša i najuticajnija fudbalska menadžerka, i njen suprug fudbaler Mauro Ikardi, suočeni su sa pravnom bitkom oko podele imovine i starateljstva nad decom.
Ikardi se nada da će pobediti u ovom procesu nakon što je optužio svoju bivšu partnerku za neveru, a u sudu je izneo listu imena muškaraca za koje tvrdi da je sa njima prevarila.
"Nemačka policajka mi je stisla grudi, golicala stopala, skinula sam se, a onda...": Novinarka otkrila "tajnu"
Kako prenosi Tribuna.com, lista uključuje ime L-Gantea, repera sa kojim je Vanda navodno bila u vezi nakon što je raskinula sa Ikardijem, kao i fudbalere Keitu Baldea i Federika Facija.
Kao i u slučaju sa L-Ganteom, Vanda je priznala da je imala odnos sa Keitom Baldeom, ali samo dok je bila u razdvojena od Maura. Što se tiče Federika Fazija, Vanda tvrdi da ga nikada nije ni upoznala.
- Ne poznajem ga, to je laž. Ovo je prvi put da vidim njegovo lice. Moj advokat će se time baviti - izjavila je Vanda, prema navodima pomenutog izvora.
Pored dece, poznato je da je tražila pola miliona evra mesečne alimentacije za njihove dve zajedničke ćerke (devet i osam godina), ali to nije sve. Vanda želi da dobije i vlasništvo nad dve vile koje je par kupio tokom braka, a koje vrede nekoliko miliona evra—jedna je u Milanu, gde su živeli dok je Mauro Ikardi igrao za Inter, a druga je na obali jezera Komo.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu

PARTIZAN JE U MADRIDU: Crno-beli imaju kvalitet da se nadmeću na gostovanjima
REAL Madrid će u četvrtom kolu Evrolige ugostiti Partizan.
15. 10. 2025. u 07:55 >> 07:57

CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
03. 10. 2025. u 19:45

UŠAO U RAKU POSLE SPUŠTANjA KOVČEGA: Sin se oprostio od Halida Bešlića (FOTO)
OPROŠTAJ u Sarajevu od legende narodne muzike, pevača Halida Bešlića.
13. 10. 2025. u 15:50
Komentari (0)