PAVLOVIĆ STRELAC U POBEDI MILANA: Reprezentativac Srbije glavom matirao golmana, "Rosoneri" ubedljivi u Udinama (VIDEO)
Fudbaleri Milana slavili su na gostovanju. Oni su pobedili Udineze sa 4:0 a strelac drugog gola na meču bio je reprezentativac Srbije, Strahinja Pavlović.

FOTO: Tanjug/AP
Izjednačeno je bilo gotovo do kraja prvog poluvremena, a onda je Rafael Leao doveo Milan do prednosti u 42. minutu – 1:0.
Samo tri minuta kasnije, Milan je udvostručio vođstvo, a u glavnoj ulozi se našao Strahinja Pavlović.
On je dobro ispratio centaršut Kristijana Pulišića iz kornera i glavom pogodio za 2:0.
U drugom poluvremenu su još pogodili Teo Ernandez u 74. i Rejnders u 81. minutu.
Pored Pavlovića, od starta je dobio šansu i Luka Jović međutim on nije bio strelac niti asistent.
Preporučujemo

ZVEZDA OSTALA BEZ PLEJ-OFA: Žalgiris i Efes režirali sudbinu crveno-belih
11. 04. 2025. u 21:30

SJAJNE PARTIJE ZNAČE NOVI UGOVOR: Bivši košarkaš Zvezde ostaje na istom mestu
11. 04. 2025. u 19:27

"ZVEZDA... TO JE MOJ DOM": Luka Vildoza bacio navijače crveno-belih u trans
11. 04. 2025. u 18:58

ITALIJA NA NOGAMA! Ovo su svi nestrpljivo čekali!
NAKON višemesečnog čekanja konačno je došlo vreme za početak prestižnog italijanskog prvenstva u odbojci, a mi smo vam povodom toga napravili tiket sastavljen od parova prvog kola koji su danas na programu.
20. 10. 2025. u 13:00

NBA ŠOK NA POMOLU? Nikola Jokić napušta Denver nagetse?!
Najnovije vesti iz NBA lige tiču se najboljeg košarkaša sveta - i to sa šokantnim razlogom: Nikola Jokić bi mogao da napusti Denver nagetse.
20. 10. 2025. u 20:01

Mosvka rekla "NjET" Americi: "Nema govora, ne pristajemo na to - rat u Ukrajini se neće tako završiti"
"TAJ ODGOVOR je dobro poznat, i doslednost pozicije Ruske Federacije se ne menja."
20. 10. 2025. u 15:40 >> 16:03
Komentari (0)