LUKA MODRIĆ PRODUŽIO UGOVOR SA REALOM: Evo na koliko i šta je pravi razlog?
Luka Modrić, legendarni fudbaler, produžio je ugovor sa Real Madridom na mesec dana kako bi mogao da nastupi na Svetskom klupskom prvenstvu.

Foto: Profimedia
Ovakav splet okolnosti retko kada vidimo u fudbalu, ali se Real odlučio na ovakav potez zbog toga što iz „kraljevskog kluba“ smatraju da im Hrvat može pomoći u tom takmičenju.
- Ugovori Luke Modrića i Lukasa Vazkeza su produženi do kraja juna kako bi mogli igrati na Svetskom klupskom prvenstvu - kako piše španski „AS“.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Modrićev ugovor je prvobitno bio planiran da istekne 30. jula, ali će se sada to desiti mesec dana kasnije.
Hrvat ima 39 godina i veliko je pitanje da li će i naredne sezone biti deo madridskog kluba.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Svetsko klupsko prvenstvo se održava od 14. juna do 13. jula u Americi i ovo izdanje će biti prvo sa 32 kluba.
Modrić je u Real stigao 2012. godine i zaista je postao prava legenda kluba iz Madrida sa kojim je osvojio sve.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo

EVROPSKI KLASIK: Nemci i Portugalci biju bitku za plasman u finale Lige nacija
Fudbalska Evropa okreće pogled ka Minhenu, gde se večeras od 20.45 igra prvo polufinale Lige nacija – duel između Nemačke i Portugala.
04. 06. 2025. u 07:00

"SRBI SU POVELI I NjEGA!" Albanci o čoveku koji je došao sa fudbalerima Srbije u Tiranu
Albanija i Srbija igraju u subotu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a tim povodom - u Tirani su otkrili jedan detalj koji im je naročito zanimljiv.
06. 06. 2025. u 18:57

"SRAM VAS BILO" Na snimanju "Neretve" izbio skandal sa Brozom
BATU Živojinovića voleli su cela bivša Jugoslavija, čitava Kina pa i sam Josip Broz Tito.
06. 06. 2025. u 13:06
Komentari (0)