STIŽE ZAMENA ZA EDERSONA! Gvardiola pronašao golmana na duže staze
Mančester siti je krenuo u potragu za novim čuvarem mreže zbog gotovo izvesnog odlaska Edersona sa Etihada na kraju sezone, a Pep Gvardiola je, čini se, pronašao idealnog kandidata.
Tanjug/AP
Sa “ostrva” stižu snažne indicije da je engleski gigant ozbiljno zainteresovan za 25-godišnjeg Dioga Koštu, golmana Porta i reprezentacije Portugalije.
Iako Košta u svom ugovoru ima izlaznu klauzulu postavljenu na 60 miliona evra, u Mančester sitiju gaje nade da bi mogli da ga angažuju za sumu od oko 40 miliona evra.
Gvardiola računa na dobre odnose sa Portom iz prethodnih sezona i u Portugalcu vidi dugoročno rešenje za golmansku poziciju.
Ederson se navodno već dogovorio oko transfera, iako njegova nova destinacija još uvek nije zvanično potvrđena, a ranije se spekulisalo o interesovanju klubova iz Saudijske Arabije. Sa druge strane, drugi golman Sitija, Stefan Ortega, je na meti Bajer Leverkuzena i Notingem Foresta.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
"TAJ GLUPI DETALj GOVORI PUNO": Pep Gvardiola o problem koji muči Mančester siti
26. 04. 2025. u 16:30
"ON JE PERFEKCIONISTA": Kapiten Bajerna samo lepe reči o Pepu Gvardioli
23. 04. 2025. u 16:15
GOLOVA NEĆE MANjKATI U DERBIJU: Vila je pokazala da zna da igra protiv velikih
22. 04. 2025. u 10:25
"OTVOREN SAM ZA SVE OPCIJE!" Kevin De Brujne ipak ne napušta Premijer ligu?
20. 04. 2025. u 16:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ANĆELOTI I BRAZIL U PROBLEMU: Nejmar zbog povrede i dalje van terena i trenažnog procesa
NA stadionu Hantington Bank Fild u Ohaju, Brazil i Egipat igraju prijateljski meč u sklopu poslednjih priprema za Svetsko prvenstvo.
06. 06. 2026. u 07:00
CEO IZRAEL U ŠOKU: Ne može da veruje šta se dešava u Tirani! (VIDEO)
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti - prilično su burne.
06. 06. 2026. u 12:41
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)