"TEK TADA ĆU GOVORITI O TOME!" Karlo Anćeloti o svojoj budućnosti
Dosta se u poslednje vreme priča o budućnosti Karla Anćelotija na klupi Reala, a on je otkrio kada će biti poznata njegova budućnost.

Foto: Profimedia
- Iskreno, veoma sam vezan za svoj klub, svoje igrače i naše navijače. Istovremeno, osećam veliko poštovanje prema njima, i zato ću o svojoj budućnosti govoriti tek posle 25. maja, nikako pre toga - rekao je Ančeloti.
Ančeloti se u poslednje vreme dovodio u vezu sa reprezentacjiom Brazila, u jedno vreme su pregovori bili pred dogovorom, a onda i da je sve propalo.
*Bez depozita do dobitka!
Registruj se i uzmi do 3000 dinara bonusa dobrodošlice za sport ili slot + do 1500 dodatnih spinova!*
- Dobro sam, veoma dobro. Razumem da svi želite da govorite o mojoj budućnosti, ali ja ne želim. Jednostavno je. To je nesporazum između mene i vas, ali nema veze sa tim da sam uznemiren. Veoma sam dobro, veoma sam srećan. Znam tačno šta treba da radim, i šta ću da radim, i šta radim. I to ne uključuje da danas govorim o svojoj budućnosti. Znam da je to malo razočaravajuće za vas, ali zaista me nije briga.
I dalje se sve to nalazi u magli, i dalje nije jasno šta se dešava u vezi toga, a posle ove sezone sve će se to obelodaniti.
*Bez depozita do dobitka!
Registruj se i uzmi do 3000 dinara bonusa dobrodošlice za sport ili slot + do 1500 dodatnih spinova!*
Novinare je interesovalo kako Karlo Ančeloti zamišlja svoj oproštaj od ekipe Real Madrida.
- Ne želim da vam kažem, i ne znam. Ali kakav god da bude, biće to fantastičan oproštaj. Jer zaista volim ovaj klub, i klub pokazuje da voli mene. Nikada, nikada se neću svađati ili boriti sa ovim klubom. Nikada to nisam radio u šest godina i nikada sebi neću dozvoliti da se svađam sa ovim klubom na svoj poslednji dan – koji može da bude 25. maja 2025, ili 25. maja 2026, ili 2030 - rekao je Karlo.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo

"MISLIM DA JE GAZDA BIO U PRAVU": Nikola Jokić progovorio o smeni Majka Melouna
04. 05. 2025. u 13:02

TIM IZ KOMŠILUKA GRABI KA LIGI ŠAMPIONA: "Zelena šuma" je na prvom meču pokazala da je daleko kvalitetniji rival
FUDBALERI Ludogoreca će pokušati da odbrane gol prednosti protiv Dinamo Minska sa kojim se sastaju u revanš meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona (20.45).
16. 07. 2025. u 08:18

NOVO, NEVEROVATNO PONIŽAVANjE RUSIJE: Rusi doživeli ono što nisu mogli ni da sanjaju!
Rat u Ukrajini i dalje privlači ogromnu pažnju širom planete, a najnovije vesti vezane za taj sukob, koji Rusija naziva "specijana vojna operacija", dolaze iz sfere sporta.
16. 07. 2025. u 12:53

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)