"LUDILO" ZA SKUDETO SE NASTAVLJA! Napoli "kiksnuo" protiv Đenove, Inter "profitirao"

Filip Milošević

11. 05. 2025. u 22:49

Fudbaleri Napolija odigrali su nerešeno u 36. kolu Serije A na svom stadionu protiv Đenove 2:2 (1:1).

ЛУДИЛО ЗА СКУДЕТО СЕ НАСТАВЉА! Наполи кикснуо против Ђенове, Интер профитирао

FOTO: Tanjug/AP

Napoli je poveo u 15. minutu preko Romelua Lukakua, koji je iskoristio asistenciju Skota Mektomineja i postigao svoj 13 pogodak u sezoni. Iako su bili u podređenom položaju, gosti su uspeli da izjednače u 32. minutu autogolom Aleksa Mereta.

Nastavili su izabranici Antonija Kontea da napadaju i u nastavku meča, a do drugog pogotka su stigli u 64. minutu preko Đakoma Raspadorija.

Imali su Napolitanci tri boda u džepu kako bi kaparisali titulu, ali "ukrao" ih je u 84. minutu ukrao Johan Vaskez.

Prvoplasirani tim na tabeli tako je propustio priliku da zadrži prednost od tri boda u odnosu na Inter i novi kiks u poslednja dva kola mogao bi da ga košta titule.

BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
HAOS! Sin legende prešao iz Zvezde u Partizan i poručio: Oprostite mi moju ružnu prošlost!

HAOS! Sin legende prešao iz Zvezde u Partizan i poručio: "Oprostite mi moju ružnu prošlost!"

Talentovani krilni napadač, Dušan Jovanović, stigao je u redove omladinskog pogona Partizana. To ne bi bilo ništa nesvakidašnje u vreme prelaznog roka, da se ne radi o momku koji u Partizan stiže iz Zvezde, koji je pritom sin čuvenog reprezentativca Milana Laneta Jovanovića - i koji je sve "začinio" porukom koja je razbuktala strasti, i kada su "delije" u pitanju, i kada su u pitanju "grobari".

12. 08. 2025. u 12:20

Komentari (0)

KO ĆE NA MEGDAN ZVEZDI? Da li će ovo biti istorijska noć za Pafos ili ćemo videti volšebni preokret Ukrajinaca?