"BARSELONA JE IGRALA BRILJANTNO!" Karlo Anćeloti čestitao velikom rivalu na tituli
BARSELONA je sjajnu sezonu krunisala titulom prvaka Španije. Katalonci su iza sebe ostavili Real Madrid, a trener "kraljevića" Karlo Anćeloti je čestitao velikom rivalu.
FOTO: Profimedia
Iskusni italijanski stručnjak je pred duel sa Seviljom priznao da je tim Hansija Flik zasluženo došao do trofeja.
- Barselona je igrala briljantno i zato treba da joj čestitamo. Bili su najkonstantniji tim tokom čitavog prvenstva i istovremeno su igrali prelep fudbal. Da, zaslužili su da osvoje titulu - rekao je Anćeloti.
Budući selektor Brazila nema šta da zameri svojim igračima, iako će sezona biti okončana bez ijednog pehara.
- Nikada neću kritikovati ove igrače, jer znam da su dali maksimum i da su me toliko usrećili u protekle četiri godine. Oni će za mene uvek biti najbolji. Klub je u tom periodu doveo igrače kao što su - Kamavinga, Čuameni, Ridiger, Belingem, Mbape... i da li sam mogao da tražim više? Ne. Što se tiče Mbapea, njegova prva sezona bila je odlična. Znam da će biti još bolji, daće preko 40 golova - zaključio je Anćeloti.
Podsetimo, Barselona dva kola pre kraja La lige ima 85 bodova, sedam više od Real Madrida.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
DOKLE VIŠE?! Kendrik Perkins isprozivao Jokića pa "dobio po ušima" (VIDEO)
17. 05. 2025. u 13:18
USLIKANA SA FEDEREROM: Evo gde je i šta radi Ana Ivanović, i to bez Švajnštajgera (FOTO)
17. 05. 2025. u 10:32
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
UKRAJINA JE ZGROŽENA! Povukla totalno neočekivani potez, hitno reagovao i Kremlj!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Ukrajine. I Poljske.
19. 02. 2026. u 19:50
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)