VELIKI UDARAC ZA RADNIČKI I NAPREDAK: Baraž za opstanak u Superligi Srbije za Nišlije i Kruševljane
Fudbaleri kruševačkog Napretka poraženi su u poslednjem kolu od IMT-a 1:2 i ostali u zoni baraža za popunu Superlige, dok je Radnički trijumfovao protiv Jedinstva sa 3:1, ali ostao je ispod "crte".
FOTO: A. Ilić
Napredak je sezonu završio na 14. poziciji, iznad ekipa koje napuštaju elitu, Tekstilca i Jedinstva iz Uba.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
EVROLIGA ODREDILA TERMINE: Evo kada se igra finale najelitnijeg evropskog takmičenja
24. 05. 2025. u 13:14
PARTIZAN ČUVA PRVO MESTO: "Crno-beli" su zauzeli tron Superlige Srbije i ne planiraju da siđu sa njega
PARTIZAN je sredinom nedelje pobedom nad Javorom preuzeo prvo mesto, a priliku da se učvrsti na njemu imaće danas od 18.30 kada bude ugostio Novi Pazar.
09. 11. 2025. u 09:40
RUSIJA U ŠOKU! Nije ni sanjala da će ovo da doživi, a taman je sve krenulo po njenom! Kremlj odmah reagovao
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, a iako su stvari počele da se menjaju na bolje po Ruse - jedna vest o sankcijama sada ih je šokirala.
06. 11. 2025. u 17:16
JOVANA JEREMIĆ IMA NOVOG DEČKA: Objavila sliku iz kreveta (FOTO)
"ČUVAJ ono što te grli kada ti je dosta svega."
08. 11. 2025. u 22:19
Komentari (0)