OBRT U HUMSKOJ! Velika želja Predraga Mijatovića ipak neće u Partizan, stigao i dokaz
Partizan je juče zvanično dobio Upravni odbor na čijem čelu će se narednih pet godina nalaziti predsednik kluba Rasim Ljajić.
FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ
Bio je to očekivan korak ka stabilizaciji kluba iz Humske koji od 2019. godine nije osvoji niti jedan trofej, što je za navijače mnogo bolnija činjenica od one da klub duguje 47.000.000 evra, kako je otkrio potpredsednik za sportska pitanja Predrag Mijatović.
Jasno je da će Srđanu Blagojeviću u novoj sezoni biti potreban mnogo kvalitetniji tim kako bi dostojnije parirao ne samo Crvenoj zvezdi, već i evropskim klubovima na putu ka ligaškoj fazi Lige Evrope.
Generalni direktor Danko Lazović spomenuo je imena čak petorice bivših fudbalera Partizana koji bi ponovo mogli obući crno-beli dres i klubu doneli prvi trofej posle sedam dugih godina čekanja.
Foto: EPA-EFE/Rodrigo Jimenez
U pitanju su Adem Ljajić, Raća Petrović, Stevan Jovetić, Darko Brašanac i Matija Nastasić koji bi, osim velikog kvaliteta i iskustva doneli i šampionski gen, toliko potreban u svlačionici Partizana.
Na Partizanovom spisku letnjih želja bio je i reprezentativac Crne Gore Stefan Savić, koji je ipak na kraju razočarao navijače u Humskoj jer ne razmišljao o povratku.
– Imam veoma dobar odnos sa Peđom (Mijatovićem), još dok sam igrao u Madridu, družili smo se. Nije bilo formalnih pregovora, imali smo razgovor, više prijateljski nego poslovni. Upoznat sam sa željom da vrate neke igrače koji su ranije bili tu, ali znamo i ja i on da moj povratak u ovom trenutku nije realan, možda u budućnosti, ali sada ne, kratko je poručio Stefan Savić na RTCG televiziji.
BONUS VIDEO: Čudo od sportskog objekta - Nacionalni stadion u Srbiji
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
26. 03. 2026. u 06:59
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradio Rafael Nadal
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i jednog od najboljih koji se ikada bavio "belim sportom". Novak Đoković je na vrhu te liste, a njegov "prvi pratilac" i, uz Rodžera Federera, najveći rival, Rafael Nadal, danas je baš ponosan.
25. 03. 2026. u 20:06
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)