SRAMOTNA PROVOKACIJA ŠIPTARA: "Momci, Kosovo je naše, igrajte fudbal"

Александар Илић
Aleksandar Ilić

07. 06. 2025. u 13:16

Večeras će oči cele Evrope biti uprte u Tiranu gde će Albanija dočekati Srbiju u utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine.

СРАМОТНА ПРОВОКАЦИЈА ШИПТАРА: Момци, Косово је наше, играјте фудбал

FOTO: Tanjug/AP

Fudbaler koji je davne 2014. godine bio deo selekcije Albanije tokom prekinute utakmice u Beogradu Mergim mavraj oglasio se sramnom porukom. 

- Momci, rat je gotov. Kosovo je naše, zauvek. Sada igrajte fudbal, napisao je Albanac na Instagram storiju. 

*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*

*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*

Mavraj je tokom karije upisao 50 utakmica u dresu Albanije, a veći deo karijere proveo je u Nemačkoj. 

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“ 

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

SPEKTAKL NA MARAKANI: Počinje prodaja ulaznica za meč Srbija - Engleska, specijalna iznenađenja za prvih 100 kupaca