INZAGI KRADE ZVEZDI POJAČANJE: Već je viđen u Beogradu, ali...
Filipo Inzagi mogao bi uskoro da preuzme Palermo, a kao prvi pik u prelaznom roku mogao bi da mu bude Srbin.
Foto: AP
Darko Lazović na izlaznim vratima Verone, te je krenuo sa potragom za novu sredinu.
Spekulisalo se o potencijalnom povratku u Crvenu zvezdu, koji i dalje nije isključen, ali se u trku uključio novi tim.
Za usluge iskusnog veziste zainteresovan je italijanski Palermo, koji bi uskoro trebalo da preuzme Filipo Inzagi.
Palermo se takmiči u Seriji B, sezonu je završio na osmom mestu, ali bi dovođenjem Inzagija i Lazovića pokazao jasne namere da se što je pre moguće vrati u elitu.
Lazović je karijeru počeo u Borcu iz Čačka, stigao je potom u Crvenu zvezdu 2009. godine, iz koje se šest godina kasnije preselio u Đenovu.
Tamo je proveo četiri godine, pre nego što je 2019. prešao u Veronu. U minuloj sezoni je upisao 27 nastupa u Seriji A, postigao dva gola i podelio tri asistencije.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
POGOĐEN POKER! JURIMO PETI U NIZU! Evo TIP tiketa za četvrtak
OVAKO nešto se ne pamti!
02. 04. 2026. u 06:58
AMERIKA U ŠOKU! Zvezda Irana ovo nudi onom ko uhvati pilota oborenog američkog aviona! (FOTO)
Najnovije vesti vezane za rat u Iranu, a Iran su napali Izrael i Sjedinjene Američke Države, posle čega su iranske snage uzvrtile i vatrom po zemljama u reagionu koje pomažu pomenutim saveznicima, stižu iz - sporta.
03. 04. 2026. u 19:59
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)